Podpora výuky plavání v základních školách v roce 2018 (II.etapa)

Naše škola se přihlásila i do II.etapy podpory výuky plavánína období od 1.12018 do 31.6.2018.
Opět chceme podpořit naše žáky ve výuce plavání. Pokud škola obdrží dotaci, bude z peněz hradit dopravu ze školy do bazénu v Mostě.

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

Maskot BOVÝSEK mezi námi

obrázek
6. března 2019 navštívil žáky prvních až třetích tříd maskot BOVÝSEK. Jeho návštěva byla spojena se školním projektem "Ovoce do škol". Děti se hravou formou seznámily se zásadami zdravého stravování. (Více po kliknutí na nadpis.)

Nabídka středních škol

Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.
Dne 28.2. proběhla v ICVA recitační soutěž.

ZÁPISOVÉ LÍSTKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Vážení rodiče vycházejících žáků, věnujte pozornost sekci nástěnka, kde se dozvíte informace o vyzvednutí zápisových lístků na střední školy. (Sekce se vám otevře po kliknutí na nadpis tohoto článku)

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od pondělí 4.3.2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.