Recitační soutěž

Recitační soutěžDne 21. února 2018 se v ICVA v Obrnicích konalo školní kolo recitační soutěže. Pro nemoc se účastnilo jen 20 žáků. Některé z tříd se nezúčastnily vůbec, což byla velká škoda. Celou soutěží nás provedl Josef Streiftau coby moderátor. Porota se skládala ze sedmi členů a jedním z nich, s právem rozhodujícího hlasu, byl pan starosta Stanislav Zaspal. Soutěžící byli nervózní, ale nikdo z nich nezapoměl svůj text, ba naopak někteří z žáků přednášeli natolik pěkně, že nám běhal mráz po zádech. Velkým překvapením byl Erik Grunza, který na soutěž dorazil pozdě, ale přece dokázal svým soupeřům vyfouknout první místo před nosem. Soutěžící, kteří vyhráli první tři místa, dostali zajímavé ceny, které věnovala obec Obrnice. Všichni účastnící se žáci získali pamětní list a věříme, že příští rok se zúčastní recitační soutěže znovu.
Na prvních příčkách se umístili:
1. KATEGORIE
   1. Erik Grunza