Šablony pro ZŠ

Naše škola podala žádost do výzvy OP VVV „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ I“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003078 a pracovním názvem „Společně za úspěchem“.

Předpokládaná celková výše dotace činí 797 729,- Kč.

Realizace projektu - od 1.1. 2017 do 31. 12. 2018.
V rámci projektu bude probíhat doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, učitelé získají nové poznatky  v oblasti společného vzdělávání ve čtenářské gramotnosti a inkluzivního vzdělávání. Budou probíhat odborně zaměřená setkávání a spolupráce s rodiči žáků základní školy.

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.