Šablony pro ZŠ

Naše škola podala žádost do výzvy OP VVV „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony pro MŠ a ZŠ I“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003078 a pracovním názvem „Společně za úspěchem“.

Předpokládaná celková výše dotace činí 797 729,- Kč.

Realizace projektu - od 1.1. 2017 do 31. 12. 2018.
V rámci projektu bude probíhat doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, učitelé získají nové poznatky  v oblasti společného vzdělávání ve čtenářské gramotnosti a inkluzivního vzdělávání. Budou probíhat odborně zaměřená setkávání a spolupráce s rodiči žáků základní školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.