Výzva č. 56 OP VK

Výzva č. 56 OP VKNaše škola je zapojena do projektu"Výzva č. 56" OP VK,
projekt Šance - podpora žáků v četbě a cizích jazycích,
reg.č.: CZ.1.07/1.1.00/56.2255
 V rámci tohoto projektu byla vybavena školní knihovna o více než 200 knih (seznam knih viz. záložka Knihovna),
skupina 20 žáků se dvěma učitelkami vycestovala na desetidenní pobyt do Anglie - Skotska (viz fotografie na úvodní straně webu školy).

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.