Zdravý životní styl

Zdravý životní stylU nás se stále děje něco zajímavého.
9. ledna se jedné z učeben naší školy konala akce související se zdravou stravou. Žáci 8. a 9. ročníku byli rozděleni do 4 skupin. Mohli si vyzkoušet, co vědí o zdravé výžívě a nemocích. Zbořili nějaký ten mýtus o správném stravování a hlavně si zdravě zasoutěžili! Vyhrála skupina Filipa Nového, do níž patřili Jakub Sivák, Ladislav Kusyn, Marcel Heřman a Jiří Zeleňák. Chlapci byli odměněni, ale ani ostatní soutěžící neodešli s prázdnou. Všem žákům se akce líbila a určitě pro ně byla přínosem. Třeba začnou žít zdravě, kdo ví.
Mrkající Fotogalerie

Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.