Zdravý životní styl

Zdravý životní stylU nás se stále děje něco zajímavého.
9. ledna se jedné z učeben naší školy konala akce související se zdravou stravou. Žáci 8. a 9. ročníku byli rozděleni do 4 skupin. Mohli si vyzkoušet, co vědí o zdravé výžívě a nemocích. Zbořili nějaký ten mýtus o správném stravování a hlavně si zdravě zasoutěžili! Vyhrála skupina Filipa Nového, do níž patřili Jakub Sivák, Ladislav Kusyn, Marcel Heřman a Jiří Zeleňák. Chlapci byli odměněni, ale ani ostatní soutěžící neodešli s prázdnou. Všem žákům se akce líbila a určitě pro ně byla přínosem. Třeba začnou žít zdravě, kdo ví.
Mrkající Fotogalerie

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.