Zdravý životní styl

Zdravý životní stylU nás se stále děje něco zajímavého.
9. ledna se jedné z učeben naší školy konala akce související se zdravou stravou. Žáci 8. a 9. ročníku byli rozděleni do 4 skupin. Mohli si vyzkoušet, co vědí o zdravé výžívě a nemocích. Zbořili nějaký ten mýtus o správném stravování a hlavně si zdravě zasoutěžili! Vyhrála skupina Filipa Nového, do níž patřili Jakub Sivák, Ladislav Kusyn, Marcel Heřman a Jiří Zeleňák. Chlapci byli odměněni, ale ani ostatní soutěžící neodešli s prázdnou. Všem žákům se akce líbila a určitě pro ně byla přínosem. Třeba začnou žít zdravě, kdo ví.
Mrkající Fotogalerie

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.