Informace pro deváťáky

Veletrh středního vzdělávání SOKRATES.

Plakát veletrhu vzdělávání

Tak snad se na druhý pokus opravdu uskuteční.

Den otevřených dveří v SOŠ Hamr

Den otevřených dveří, původně naplánovaný na 12. 11. 2020, bohužel nemůže letos proběhnout tak, jak jsme zvyklí. Proto škola připravila jeho on-line formu. Na webových stránkách, na Facebooku a na Instagramu budou uvedeny odkazy na jednotlivé obory. Po kliknutí na zájmový obor bude uchazeč spojen přes internet do školy. Ve škole bude fungovat v určeném čase tým, který sdělí potřebné informace.

Prezentaci SOŠ Hamr najdete i v následujících odkazech.

Prezentace jednotlivých oborů formou spotů, odkaz „Pro uchazeče – prezentace oborů“

Na školním Facebooku

Na Instagramu

BROŽURY S PŘEHLEDEM STŘEDNÍCH ŠKOL

Již jsou k dispozici brožury s informacemi o středních školách.
Od pondělí 9. 11. 2020 do pátku 13. 11. 2020 si je vyzvedněte v šatně školy v čase od 9:00 do 12:00 hodin. Vyzvedávat si jej mohou jen žáci, není nutná přítomnost zákonného zástupce. Informace se týká všech vycházejících žáků, nejen devátých tříd.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy