Přihlášení do aplikace

Aplikace se spustí zapsáním URL adresy http://portal.dmsoftware.cz/ do webového prohlížeče nebo v odkazu na stránky elektronické žákovské knížky ZDE.

Po spuštění se zobrazí přihlašovací stránka aplikace. Zde dochází k ověření uživatele, který se do aplikace přihlašuje. Uživatel musí zadat své uživatelské jménoa  heslo do určených kolonek v rámečku v pravé horní části obrazovky.

Malá ikonka oka v kolonce heslo vám pomůže zkontrolovat správnost zadání. Po kliknutí na ni se vám heslo zobrazí.

Pokud je vše správně, klikněte na „Přihlásit".

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.

Uživatelskou příručku k elektronické žákovské knížce najdete ZDE.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

OBĚDY OD 2. 11. 2020

Důležité informace k vydávání obědů po prázdninách.

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

JAK SE CHOVAT O PRÁZDNINÁCH

Na stránkách jednotlivých tříd najdete informační leták Ministerstva školství s pokyny, jak by se měly děti chovat o prázdninách.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy