Kontrolujte penály, dětem chybí tužky, gumy, ořezávátka,  pastelky!!! - nemůžeme pracovat :-(

Nemáme lepidlo a kapesníky, děkuji

Děkuji p. Siebrové, Holubové za papíry na kresleníLíbající

Nutné !!!čtěte každý den!!!!, kontrola penálu a ořezávání pastelek a tužek!!!
Vybíráme šťávu, děkujeme

Středisko volného času - polytechnické stavebnice

Projekt EU - ovoce do škol

Knihovna ICVA

Bobování

Naše první Vánoce

Krásné vánoční svátky a šťastný rok 2019....přeji všem dětem i rodičům I. Fejková

Krásné vánoční svátky a  šťastný rok 2019....přeji všem  dětem i rodičům I. Fejková

Jsme v novinách - Mostecký deník

Divadlo - Vánoce tří sněhuláků

Málem si nás odnesli :-)

Projekt ke vzniku ČSSR

V pondělí od 11.30 -12 hod.... po předchozí domluvě

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.