V pátek 21.12. budeme mít vánoční posezení: s sebou- cukroví, hrneček, čaj(káva), cukr, jablíčko(připravte otvor na svíčku), hřebíčky, gumové bonbóny nebo hrozinky, párátka, svíčku, mašli... - po domluvě - dárečky

3.- 4.1.2019 bude ředitelské volno

Děkuji p. Siebrové, Holubové za papíry na kresleníLíbající

Nutné !!!čtete každý den!!!!, kontrola penálu a ořezávání pastelek a tužek!!!
Vybíráme šťávu, děkujeme

14.12. Jedeme do divadla na pohádku "Tři sněhuláci" Vybíráme 55,-Kč a 2O,- Kč doprava
18.12. Vánoční dílny  v 15.30 hod.

Málem si nás odnesli :-)

Projekt ke vzniku ČSSR

V pondělí od 11.30 -12 hod.... po předchozí domluvě

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.