INFORMACE PRO RODIČE PRVŇÁČKŮ

SEZNAM POMŮCEK PRO ŽÁKA 1. ROČNÍKU

OBALY

na učebnice – slabikář, matematika, živá abeceda, pracovní sešit k živé abecedě (zakoupit na začátku roku podle velikosti učebnic; případně knihovna v Mostě nabízí balení učebnic)

na písanku – obal A4

na sešity – 3 obaly

PENÁL

vybavení - pastelky, fixy, dvě ořezané tužky č. 2, měkká guma, ořezávátko se zásobníkem

AKTOVKA

na záda

POTŘEBY VV A PČ

vodové barvy, voskové pastelky – 12ks, lepidlo (vysouvací) – 2 ks, nůžky se zaoblenými konci (označené), štětec plochý č. 12, štětce kulaté č. 2 a 7, složka barevných papírů, bílé čtvrtky A3 – 10 ks, bílé čtvrtky A4 – 20 ks, náčrtníkové papíry (žluté) – 20 ks, hadřík, pracovní oděv (nejlépe stará pánská košile s upravenými rukávy); v průběhu šk. roku - stavebnice

CVIČEBNÍ ÚBOR

„kraťasy“ a tričko, cvičky, ponožky; na zimu teplákovou soupravu – vše označené jménem a uložené v látkovém sáčku s tkalounem

UBROUSEK

látkový – na svačinu

TOALETNÍ POTŘEBY

ručník s poutkem (podepsaný), mýdlo tekuté, toaletní papír, papírové kapesníky

BAČKORY

na přezouvání - podepsané

NEKUPOVAT - kapsář ani kufřík na výtvarné potřeby. Děti budou mít ve třídách skříňky se zásuvkou.

Další informace:
2. září 2019
Rodiče s dětmi vyčkají před školou, budou uvedeni do tříd. Bude následovat slavnostní zahájení školní docházky.
Zápis do družiny
Přednostní umístění do družiny mají děti zaměstnaných rodičů.
Přístup rodičů do šaten
Bude povolen pouze v 1. týdnu.
Obědy
Informace o školní jídelně, objednávání a placení obědů najdete v sekci "Školní jídelna".

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.