INFORMACE PRO RODIČE PRVŇÁČKŮ

SEZNAM POMŮCEK PRO ŽÁKA 1. ROČNÍKU

OBALY

na učebnice – slabikář, matematika, živá abeceda, pracovní sešit k živé abecedě (zakoupit na začátku roku podle velikosti učebnic; případně knihovna v Mostě nabízí balení učebnic)

na písanku – obal A4

na sešity – 3 obaly

PENÁL

vybavení - pastelky, fixy, dvě ořezané tužky č. 2, měkká guma, ořezávátko se zásobníkem

AKTOVKA

na záda

POTŘEBY VV A PČ

vodové barvy, voskové pastelky – 12ks, lepidlo (vysouvací) – 2 ks, nůžky se zaoblenými konci (označené), štětec plochý č. 12, štětce kulaté č. 2 a 7, složka barevných papírů, bílé čtvrtky A3 – 10 ks, bílé čtvrtky A4 – 20 ks, náčrtníkové papíry (žluté) – 20 ks, hadřík, pracovní oděv (nejlépe stará pánská košile s upravenými rukávy); v průběhu šk. roku - stavebnice

CVIČEBNÍ ÚBOR

„kraťasy“ a tričko, cvičky, ponožky; na zimu teplákovou soupravu – vše označené jménem a uložené v látkovém sáčku s tkalounem

UBROUSEK

látkový – na svačinu

TOALETNÍ POTŘEBY

ručník s poutkem (podepsaný), mýdlo tekuté, toaletní papír, papírové kapesníky

BAČKORY

na přezouvání - podepsané

NEKUPOVAT - kapsář ani kufřík na výtvarné potřeby. Děti budou mít ve třídách skříňky se zásuvkou.

Další informace:
2. září 2019
Rodiče s dětmi vyčkají před školou, budou uvedeni do tříd. Bude následovat slavnostní zahájení školní docházky.
Zápis do družiny
Přednostní umístění do družiny mají děti zaměstnaných rodičů.
Přístup rodičů do šaten
Bude povolen pouze v 1. týdnu.
Obědy
Informace o školní jídelně, objednávání a placení obědů najdete v sekci "Školní jídelna".

VELKÁ HALLOWEENSKÁ PODVEČERNÍ CESTA

obrázek
Strašidla a duchové, kteří ve škole přebývají, hostili čarodějnice, monstra, upíry a další strašidla z řad našich žáčků. A jak se dobrodružná cesta povedla? Po kliknutí na nadpis se můžete podívat sami.

DRAKIÁDA

V animaci si můžete prohlédnout fotografie z letošní přehlídky draků.
(K prohlížení animace je vhodné používat prohlížeč Microsoft Edge.
V Google Chrome má animace problémy.)

INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd. Informace o sešitech a dalších pomůckách najdete v tabulce v sekci NÁSTĚNKA.