Rozvrh

4.A         7:50 - 8:35   8:45 - 9:30   9:50 - 10:35   10:45 - 11:30   11:40 - 12:25
Pondělí       ČJ/Jv               M               VLA                ČJ/Ps                Tv
Úterý         ČJ/Jv              AJ                M                    Vv                    Vv

Středa       ČJ/Jv               M                PŘV               ČJ/Ps                  Pč
Čtvrtek        AJ                 Tv             ČJ/Jv                 M                    VLA
Pátek           AJ                  M                 Hv                  PŘV                ČJ/Čt

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny - středa 7:15 - 7:30 hod. (nutno předem domluvit termín prostřednictvím notýsku)

Absence - omluva

Telefonní číslo pro omlouvání absence žáků: 476 118 012 (absence je nutná do 3 dní!!!)

Kroužek

Kroužek - Výtvarná výchova - vždy ve čtvrtek od 13:00 - 14:00 hod. - ve třídě 4.A

PROJEKTOVÝ DEN - vyučování do 11:30
V pátek 26.10. se na naší škole uskuteční další netradiční den.Žáci nezasednou do lavic jako obvykle. Školním projektem chceme připomenout 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.