Rozvrh

4.A         7:50 - 8:35   8:45 - 9:30   9:50 - 10:35   10:45 - 11:30   11:40 - 12:25
Pondělí          Aj                 M                VLA                ČJ/Ps                Tv
Úterý           AJ                 Hv                 M                    PŘV              ČJ/Jv

Středa       ČJ/Jv              M                VLA               ČJ/Ps                 Tv
Čtvrtek      ČJ/Jv              M               ČJ/Ps                Vv                    Vv
Pátek         ČJ/Čt               M                 PŘV                 AJ                    PČ

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny - středa 7:30 - 7:45 hod. (nutno předem domluvit termín prostřednictvím notýsku)

Absence - omluva

Telefonní číslo pro omlouvání absence žáků: 476 118 012

Kroužek

Kroužek - Výtvarná výchova I., termín v notýsku (změna v důsledku rozvrhu od 2.4.2019)

Doučování

Doučování z matematiky - dle potřeby - informace prostřednictvím notýsku

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.