Rozvrh

4.A         7:50 - 8:35   8:45 - 9:30   9:50 - 10:35   10:45 - 11:30   11:40 - 12:25
Pondělí       ČJ/Jv               M               VLA                ČJ/Ps                Tv
Úterý         ČJ/Jv              AJ                M                    Vv                    Vv

Středa       ČJ/Jv               M                PŘV               ČJ/Ps                  Pč
Čtvrtek        AJ                 Tv             ČJ/Jv                 M                    VLA
Pátek           AJ                  M                 Hv                  PŘV                ČJ/Čt

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny - středa 7:15 - 7:30 hod. (nutno předem domluvit termín prostřednictvím notýsku)

Absence - omluva

Telefonní číslo pro omlouvání absence žáků: 476 118 012 (absence je nutná do 3 dní!!!)

Kroužek

Kroužek - Výtvarná výchova - vždy ve čtvrtek od 13:00 - 14:00 hod. - ve třídě 4.A

Doučování

Doučování pro žáky 4.A je řešeno individuálně dle potřeby ve středu v době 12:45 - 13:30 hod. Děkuji za pochopení. Třídní učitelka

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.