Vážení zákonní zástupci,

dne 30. 11. 2020 pokračuje uvolňování některých vládních opatření Covid-19. Do školy se vrátí některé ročníky a to takto:

V týdnu od 30. 11. –   4. 12. 2020 budou do školy chodit žáci 6.A, 8.B, 9.A, 9.B. třídy.

v týdnu od   7.  12. – 11. 12. 2020 budou do školy chodit žáci 7.A, 8.A, 9.A, 9.B třídy.

Do odvolání se takto budou ročníky II. stupně střídat po týdnu.

Výuka ve škole bude probíhat pro přítomné ročníky podle platného rozvrhu (mimo tělesné výchovy) a to pouze v kmenových třídách (kromě informatiky).

ZDE najdete rozvrh pro vaši třídu, který je platný
od 30. 11. 2020 až do odvolání.

Žáci, kteří v daný týden zůstanou na distanční výuce, budou podle platného rozvrhu kontaktováni učiteli přes Google Meet.

Všichni žáci ve škole, kteří mají zaplacený a objednaný oběd budou obědvat v normálním režimu. Žáci na distanční výuce si mohou vyzvedávat oběd do nosiče.

*  Dejte dětem teplejší oblečení, z důvodu častějšího větrání ve třídách (nezapomínat přezůvky).

*  Žáci ve všech třídách musí používat po celou dobu výuky roušku. Proto je nutné vybavit žáky alespoň 2 rouškami a igelitovým sáčkem na odkládání.

*  Výuka bude probíhat za zvýšených hygienických opatření.

Budou striktně vyžadována:

pravidla  3 R = roušky, rozestupy a mytí rukou (dezinfekce).

ZDE  najdete
způsob rozdělení výuky pro II. stupeň
platný od 30. 11. 2020.

ROZVRH ONLINE VÝUKOVÝCH HODIN

ZDE najdete rozvrh vašich online hodin platný od 18. 11. do 27. 11. 2020.

JAK VYTVOŘIT GMAIL ADRESU

03.11. 2020
Milí žáci, protože i nadále se nemůžeme potkávat ve škole, připravili jsme možnost alternativní - výuku online. Abyste se mohli výuky účastnit, musíte si vytvořit gmailovou adresu. Návod najdete zde: JAK NA TO
Adresu si prosím vytvořte v průběhu tohoto týdne, do 8. 11. 2020, aby výuka mohla začít již v příštím týdnu.

JAK SE CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

23.10. 2020
JAK SE  CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

V 6.TŘÍDĚ BUDEŠ POTŘEBOVAT NA VÝTVARNOU VÝCHOVU

30 ksbílé čtvrtkyvelikost A4
40 ksbílé čtvrtkyvelikost A3
5 ksbílé čtvrtkyvelikost A1
1 ksnáčrtník A4 nebo A3 - 20 listů, žlutý papír
3 mbalicí papír
2 ksbarevné papírysada s 20 listy
1 sadatemperové barvysouprava temperových barev dobré kvality (balení obsahující 10ks 16ml barev)
1 sadavodové barvy
1 sadakreslicí uhelčerný
1 sadabarevné pastely
1 sadapastelkynejlépe Progresso nebo silné pastelky
1 sadavoskovkynejlépe české výroby KOH-I-NOOR
1 sadamodelovací hmotamodelína
5 kstužka č. 1
3 ksredispero
1 ksnásadka na redispero
1 kslepidloHerkules
1 ksklovatina
5 ksštětce kulaté
5 ksštětce ploché
2 kstuš černá
4 kstuš barevnáalespoň dvě různé barvy
1 ksmalířská paletaplastová nebo dřevěná
1 ksnůžky

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy