PŘERUŠENÍ VÝUKY

11.03. 2020

V sekci "Výuka od 11.3.2020", II. stupeň budou postupně pod jednotlivými předměty uváděny úkoly a další informace k výuce. Sledujte tuto sekci pravidelně.

SKLÍZELO SE, SKLÍZELO

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Žádám rodiče, kteří se nedostavili na třídní schůzky dne
11. 9. 2019, aby si se mnou sjednali individuální schůzku.
Jde o velmi nutnou první schůzku. Ke komunikaci se školou budete využívat elektronickou žákovskou knížku a je nutné si účet nastavit.
Telefonické spojení na školu najdete na webu školy www.zsobrnice.cz v sekci Kontakty.

Děkuji.

Petra Pětioká, třídní učitelka 6. A

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO 6. ROČNÍK

30 ksbílé čtvrtkyvelikost A4
40 ksbílé čtvrtkyvelikost A3
5 ksbílé čtvrtkyvelikost A1
1 ksnáčrtník A4 nebo A3 - 20 listů, žlutý papír
3 mbalicí papír
2 ksbarevné papírysada s 20 listy
1 sadatemperové barvysouprava temperových barev dobré kvality (balení obsahující 10ks 16ml barev)
1 sadavodové barvy
1 sadakreslicí uhelčerný
1 sadabarevné pastely
1 sadapastelkynejlépe Progresso nebo silné pastelky
1 sadavoskovkynejlépe české výroby KOH-I-NOOR
1 sadamodelovací hmotamodelína
5 kstužka č. 1
3 ksredispero
1 ksnásadka na redispero
1 kslepidloHerkules
1 ksklovatina
5 ksštětce kulaté
5 ksštětce ploché
2 kstuš černá
4 kstuš barevnáalespoň dvě různé barvy
1 ksmalířská paletaplastová nebo dřevěná
1 ksnůžky

Další informace k VV

Při práci budete potřebovat i několik kusů hadrů na čištění štětců a lavic a také pracovní oděv - nejlépe starou zástěru nebo košili. Všechny pomůcky si čitelně podepište, uložte do krabice nebo kufříku a přineste do školy.

V hodinách výtvarné výchovy budete pracovat s různými druhy odpadového materiálu: různé druhy papíru, papírová plata od vajíček, papírové ruličky, hadříky a vzorované látky (různý materiál), bílé a černé plátno (na batiku), knoflíky, provázky, kelímky, krabičky, korek, vlna, polystyrenová drť a podobně. Sbírejte prosím tento materiál během školního roku a průběžně noste do školy.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.