Schůzka pro rodiče vycházejíích žáků

V úterý 23.10.2018 proběhne od 15.30 hod. schůzka pro rodiče vycházejících žáků. Rodiče budou seznámeni s nabídkou studijních oborů na středních školách a také s podmínkami možného prodloužení školní docházky o 9.třídu pro tyto žáky.

Chemshow 18.10.2018

Třídní schůzky

Třídní schůzkyDne 11.9.2018 se od 15.00 hod. koná plenární schůze SRPŠ a od 15.30 hod. třídní schůzky.Rodičům budou předány informace k elektronické ŽK a přístupové údaje do systému.

Ukázka hasební techniky SDH Obrnice

V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.

Chemshow

Ve čtvrtek 18.10.2018 pojedeme na Chemshow do Mostu. Studenti VŠCHT představí žákům chemii zábavnou formou.
Vybíráme 20,-Kč na autobus.

Rozvrh hodin 2018/2019

ROZVRH HODIN1.2.3.4.5.6.7.8.
PondělíAjČjNj/RjZD
ÚterýAjFMChTv VvHv
Středa MNj/RjČjDVol.př.Vol.př.
ČtvrtekMAjČjZTV VkzOv
PátekMChNj/RjČjF

PROJEKTOVÝ DEN - vyučování do 11:30
V pátek 26.10. se na naší škole uskuteční další netradiční den.Žáci nezasednou do lavic jako obvykle. Školním projektem chceme připomenout 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.