Báječný den s chemií 15.11.2018

Projektový den 26.10.2018 - 100 let od vzniku Československa

Schůzka pro rodiče vycházejíích žáků

V úterý 23.10.2018 proběhne od 15.30 hod. schůzka pro rodiče vycházejících žáků. Rodiče budou seznámeni s nabídkou studijních oborů na středních školách a také s podmínkami možného prodloužení školní docházky o 9.třídu pro tyto žáky.

Chemshow 18.10.2018

Třídní schůzky

Třídní schůzkyDne 11.9.2018 se od 15.00 hod. koná plenární schůze SRPŠ a od 15.30 hod. třídní schůzky.Rodičům budou předány informace k elektronické ŽK a přístupové údaje do systému.

Ukázka hasební techniky SDH Obrnice

V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.

Chemshow

Ve čtvrtek 18.10.2018 pojedeme na Chemshow do Mostu. Studenti VŠCHT představí žákům chemii zábavnou formou.
Vybíráme 20,-Kč na autobus.

Rozvrh hodin 2018/2019

ROZVRH HODIN1.2.3.4.5.6.7.8.
PondělíAjČjNj/RjZD
ÚterýAjFMChTv VvHv
Středa MNj/RjČjDVol.př.Vol.př.
ČtvrtekMAjČjZTV VkzOv
PátekMChNj/RjČjF

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.