Třídní schůzky

Třídní schůzkyDne 11.9.2018 se od 15.00 hod. koná plenární schůze SRPŠ a od 15.30 hod. třídní schůzky.Rodičům budou předány informace k elektronické ŽK a přístupové údaje do systému.

Ukázka hasební techniky SDH Obrnice

V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.

Chemshow

Ve čtvrtek 18.10.2018 pojedeme na Chemshow do Mostu. Studenti VŠCHT představí žákům chemii zábavnou formou.
Vybíráme 20,-Kč na autobus.

IT dílny

Dne 9.10.2018 se zúčastníme IT dílen ve SŠT Most - Velebudice. Dílny jsou zaměřeny na robotiku, virtuální realitu atp.
Vybíráme 20,-Kč na autobus.

Rozvrh hodin 2018/2019

ROZVRH HODIN1.2.3.4.5.6.7.8.
PondělíAjČjNj/RjZD
ÚterýAjFMChTv VvHv
Středa MNj/RjČjDVol.př.Vol.př.
ČtvrtekMAjČjZTV VkzOv
PátekMChNj/RjČjF

V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.