Archiv 2.B 2016/2017

PRAVIDLA CHOVÁNÍ 2.B

1. Chováme se k sobě jako kamarádi.
2. NIkomu se neposmíváme.
3. Neubližujeme si.
4. Nelžeme.
5. Neříkáme ošklivé věci o rodičích svých spolužáků.
6. Nemluvíme sprostě ani sprostě nenadáváme.

KONZULTAČNÍ HODINY TŘÍDNÍ UČITELKY

Konzultační hodiny jsou každou středu od 11.45 do 12.30.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

OBĚDY OD 2. 11. 2020

Důležité informace k vydávání obědů po prázdninách.

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

JAK SE CHOVAT O PRÁZDNINÁCH

Na stránkách jednotlivých tříd najdete informační leták Ministerstva školství s pokyny, jak by se měly děti chovat o prázdninách.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy