Archiv 2015/2016

Poslední den..bojím, bojím....krásné prázdniny....:-)

Předposlední společný den - Benedikt - Most

Sběrová akce

1. místo - Ondra Caba
2. místo - Martin Tajovský, Petr Kučera
3. místo - Saša Sládek

NOVINKY

Pomůcky do 4. třídy máte vylepené v Žákovské knížce....prosím o zabalení knih a zakoupení pomůcek  před vstupem do 4. ročníku....děkuji

Výlet - Mstišov

Děkujeme p. Cabové a jejím spolupracovnicím za pomoc při realizaci MDD....:-)

MDD

Akademie - Pohádka o zlaté rybce

Akademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybce

Projekt Den Země.......

Máme Terezku zpátky :)..Pěvecká soutěž

Divadlo Rozmanitostí "o 12 měsíčkách"

NAŠE PRVNÍ PLAVČOOO..poslední den s Terezkou

Hráli jsme fotbal

Recitační soutěž

Masopust 7.2.2016 Obrnice

Jsme absolutní jedničky!!!! :-)

Jsme absolutní jedničky !!! :-)

Vánoční posezení 22.12.2015

Vánoční akademie 16.12.2015

Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)

Čert a Mikuláš ve škole

Čtenářský deník

Kolektivní práce Čj - sloh - popis pohádkové postavy

VYHRÁLI JSME 2. MÍSTO :-))))

Za ňaminky moooc  děkujeme p. Sládkové a p. Siebrové :-)

To jsme my :-)

3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)

ROZVRH HODIN

1                  2                   3                   4              5
PONDĚLÍMČjAjČZČt
ÚTERÝČjAjPrvMČt-Ps
STŘEDAČjMČt-PsAjVv
ČTVRTEKMPrvČjVv
PÁTEKČjHVČzMČt

Aj - p.uč. Švantnerová
Prv, Hv - Mgr. V. Strolená
Vv - Mgr. Š. Grametbauerová
Pč - Mgr. M. Řádová

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy