Archiv 2015/2016

Poslední den..bojím, bojím....krásné prázdniny....:-)

Předposlední společný den - Benedikt - Most

Sběrová akce

1. místo - Ondra Caba
2. místo - Martin Tajovský, Petr Kučera
3. místo - Saša Sládek

NOVINKY

Pomůcky do 4. třídy máte vylepené v Žákovské knížce....prosím o zabalení knih a zakoupení pomůcek  před vstupem do 4. ročníku....děkuji

Výlet - Mstišov

Děkujeme p. Cabové a jejím spolupracovnicím za pomoc při realizaci MDD....:-)

MDD

Akademie - Pohádka o zlaté rybce

Akademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybceAkademie - Pohádka o zlaté rybce

Projekt Den Země.......

Máme Terezku zpátky :)..Pěvecká soutěž

Divadlo Rozmanitostí "o 12 měsíčkách"

NAŠE PRVNÍ PLAVČOOO..poslední den s Terezkou

Hráli jsme fotbal

Recitační soutěž

Masopust 7.2.2016 Obrnice

Jsme absolutní jedničky!!!! :-)

Jsme absolutní jedničky !!! :-)

Vánoční posezení 22.12.2015

Vánoční akademie 16.12.2015

Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)Chválím všechny moje zlatíčka :-)

Čert a Mikuláš ve škole

Čtenářský deník

Kolektivní práce Čj - sloh - popis pohádkové postavy

VYHRÁLI JSME 2. MÍSTO :-))))

Za ňaminky moooc  děkujeme p. Sládkové a p. Siebrové :-)

To jsme my :-)

3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)3.A - To jsme my :-)

ROZVRH HODIN

1                  2                   3                   4              5
PONDĚLÍMČjAjČZČt
ÚTERÝČjAjPrvMČt-Ps
STŘEDAČjMČt-PsAjVv
ČTVRTEKMPrvČjVv
PÁTEKČjHVČzMČt

Aj - p.uč. Švantnerová
Prv, Hv - Mgr. V. Strolená
Vv - Mgr. Š. Grametbauerová
Pč - Mgr. M. Řádová

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.