Archiv 2015/2016

Plavání

Plavání10.9. 2015 začíná PLAVECKÝ VÝCVIK !!!  Odjezd od školy v 7,45. Smějící se

Návštěva ÚTULKU PRO OPUŠTĚNÁ A ZATOULANÁ ZVÍŘATA v Rudolicích.

Návštěva    ÚTULKU PRO OPUŠTĚNÁ A ZATOULANÁ ZVÍŘATA v Rudolicích.

17.6.2015 jsme v rámci projektu DOMÁCÍ MAZLÍČCI navštívili útulek v Rudolicích. Přinesli jsme hromadu pamlsků a nejraději bychom si vzali zvířátka domů.

Útulek

DIVADLO

23.10. 2015

DRACULA
Misto konání:
Divadlo rozmanitostí
Autor: Bram Stoker
Režie: Kateřina Baranowska
Obsazení:
Kamila Čondlová, Ivana Čurdová, Petr Čulík, Jitka Raková, Pavel Zikmund
Popis:
Inscenace podle slavné knihy Brama Stokera. Loutky rozžijí příběh hraběte Draculy. Mladík Jonathan dostane nelehký, ale výborně placený úkol od tajemného hraběte, který touží po jeho snoubence. Převáží vidina bohatství nebo láska ke krásné Míně? Spektákl nabitý napětím, humorem, hudbou a divadelní nadsázkou.

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE v Chomutově

30.9. 2015 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE A MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚV pátek 9.10. 2015 jedeme na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ do Mostu. Procvičíme si znalosti z dopravní výchovy. Sportovní oblečení, psací potřeby, přezůvky, svačinu a dobrou náladu. Smějící se

HalloweenPěkné masky oživily dnešní vyučování Překvapený

Červený den

Den v pravěku - integrovaný blok 23.2.2016

Den v pravěku  - integrovaný blok  23.2.2016

Divadelní představení Cesta do pravěku

Parta kluků se vydává proti proudu řeky a času do dob, kdy Zemi obývali tvorové, kteří dnes už neexi

Dopravní hřiště

Dopravní hřištěPo testech a jízdách získalo 17 žáků PRŮKAZ CYKLISTY Smějící se

Divadelní představení KRÁSA NESMÍRNÁ 16.5.2016

Divadelní představení KRÁSA NESMÍRNÁ   16.5.2016

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodiče nových žáků 1.tříd se sejdou na informativní schůzce 24.6.2020 od 15:00 v prostorách školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

Informace se zobrazí po kliknutí na nadpis.

DŮLEŽITÉ - VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Důležité informace o vydávání vysvědčení najdete v sekci NOVINKY.

HRAJEME SI S UČENÍM

I s učením si můžete jen hrát aneb zajímavosti pro žáky od 1. do 5. tříd. Klikněte na nadpis a najdete tak odkazy, které vás přenesou k zábavě.

VELKÝ ÚSPĚCH! GRATULUJEME!

Třída 5.A obsadila nádherné 2.místo
v kategorii třídních kolektivů.
A o co šlo? O soutěž o nejkrásnější básničku v rámci týdne na podporu čtenářské gramotnosti. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.
V souvislosti s vysíláním ČT připravila Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy. Informaci, jak se k těmto testům přihlásit, zde také najdete.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.