Archiv 2015/2016

Plavání

Plavání10.9. 2015 začíná PLAVECKÝ VÝCVIK !!!  Odjezd od školy v 7,45. Smějící se

Návštěva ÚTULKU PRO OPUŠTĚNÁ A ZATOULANÁ ZVÍŘATA v Rudolicích.

Návštěva    ÚTULKU PRO OPUŠTĚNÁ A ZATOULANÁ ZVÍŘATA v Rudolicích.

17.6.2015 jsme v rámci projektu DOMÁCÍ MAZLÍČCI navštívili útulek v Rudolicích. Přinesli jsme hromadu pamlsků a nejraději bychom si vzali zvířátka domů.

Útulek

DIVADLO

23.10. 2015

DRACULA
Misto konání:
Divadlo rozmanitostí
Autor: Bram Stoker
Režie: Kateřina Baranowska
Obsazení:
Kamila Čondlová, Ivana Čurdová, Petr Čulík, Jitka Raková, Pavel Zikmund
Popis:
Inscenace podle slavné knihy Brama Stokera. Loutky rozžijí příběh hraběte Draculy. Mladík Jonathan dostane nelehký, ale výborně placený úkol od tajemného hraběte, který touží po jeho snoubence. Převáží vidina bohatství nebo láska ke krásné Míně? Spektákl nabitý napětím, humorem, hudbou a divadelní nadsázkou.

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE v Chomutově

30.9. 2015 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE A MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚV pátek 9.10. 2015 jedeme na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ do Mostu. Procvičíme si znalosti z dopravní výchovy. Sportovní oblečení, psací potřeby, přezůvky, svačinu a dobrou náladu. Smějící se

HalloweenPěkné masky oživily dnešní vyučování Překvapený

Červený den

Den v pravěku - integrovaný blok 23.2.2016

Den v pravěku  - integrovaný blok  23.2.2016

Divadelní představení Cesta do pravěku

Parta kluků se vydává proti proudu řeky a času do dob, kdy Zemi obývali tvorové, kteří dnes už neexi

Dopravní hřiště

Dopravní hřištěPo testech a jízdách získalo 17 žáků PRŮKAZ CYKLISTY Smějící se

Divadelní představení KRÁSA NESMÍRNÁ 16.5.2016

Divadelní představení KRÁSA NESMÍRNÁ   16.5.2016

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VZDĚLÁVÁNÍ V TELCE

Klikni na tento nadpis a dostaneš se k odkazům, které ti mohou pomoci při tvém sebevzdělávání. Postupně budou odkazy přibývat. Přeji hezkou zábavu.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

Informace o možnostech domácí výuky jak pro žáky I. stupně tak pro ty, co se připravují na přijímací řízení, najdete v sekci Nástěnka. Sledujte tuto sekci pravidelně. Informace a další odkazy budou následovat.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.