Archiv 2015/2016

Plavání

Plavání10.9. 2015 začíná PLAVECKÝ VÝCVIK !!!  Odjezd od školy v 7,45. Smějící se

Návštěva ÚTULKU PRO OPUŠTĚNÁ A ZATOULANÁ ZVÍŘATA v Rudolicích.

Návštěva    ÚTULKU PRO OPUŠTĚNÁ A ZATOULANÁ ZVÍŘATA v Rudolicích.

17.6.2015 jsme v rámci projektu DOMÁCÍ MAZLÍČCI navštívili útulek v Rudolicích. Přinesli jsme hromadu pamlsků a nejraději bychom si vzali zvířátka domů.

Útulek

DIVADLO

23.10. 2015

DRACULA
Misto konání:
Divadlo rozmanitostí
Autor: Bram Stoker
Režie: Kateřina Baranowska
Obsazení:
Kamila Čondlová, Ivana Čurdová, Petr Čulík, Jitka Raková, Pavel Zikmund
Popis:
Inscenace podle slavné knihy Brama Stokera. Loutky rozžijí příběh hraběte Draculy. Mladík Jonathan dostane nelehký, ale výborně placený úkol od tajemného hraběte, který touží po jeho snoubence. Převáží vidina bohatství nebo láska ke krásné Míně? Spektákl nabitý napětím, humorem, hudbou a divadelní nadsázkou.

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE v Chomutově

30.9. 2015 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE A MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚV pátek 9.10. 2015 jedeme na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ do Mostu. Procvičíme si znalosti z dopravní výchovy. Sportovní oblečení, psací potřeby, přezůvky, svačinu a dobrou náladu. Smějící se

HalloweenPěkné masky oživily dnešní vyučování Překvapený

Červený den

Den v pravěku - integrovaný blok 23.2.2016

Den v pravěku  - integrovaný blok  23.2.2016

Divadelní představení Cesta do pravěku

Parta kluků se vydává proti proudu řeky a času do dob, kdy Zemi obývali tvorové, kteří dnes už neexi

Dopravní hřiště

Dopravní hřištěPo testech a jízdách získalo 17 žáků PRŮKAZ CYKLISTY Smějící se

Divadelní představení KRÁSA NESMÍRNÁ 16.5.2016

Divadelní představení KRÁSA NESMÍRNÁ   16.5.2016

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.