Archiv 2015/2016

Haloween

27. října 2015 je zkrácená výuka. První dvě vyučovací hodiny se učí podle rozvrhu a další dvě hodiny se koná sportovní turnaj. Konec vyučování v 11.30.

Ředitelské volno a státní svátek

Dne 16.11.2015 bylo ředitelkou školy žákům uděleno ředitelské volno.
Do školy žáci nejdou ani 17.11.2015. kdy slavíme státní svátek: Den boje za svobodu a demokracii.
Běžná výuka začne zase 18.11.2015. Více

Třídní schůzky

Dne 18.11.2015 proběhnou ve škole třídní schůzky, tématem bude prospěch a chování žáků. Rodiče se sejdou v kmenových třídách a začátek je v 15.30 hodin. Více

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.