Archiv 2015/2016

Haloween

27. října 2015 je zkrácená výuka. První dvě vyučovací hodiny se učí podle rozvrhu a další dvě hodiny se koná sportovní turnaj. Konec vyučování v 11.30.

Ředitelské volno a státní svátek

Dne 16.11.2015 bylo ředitelkou školy žákům uděleno ředitelské volno.
Do školy žáci nejdou ani 17.11.2015. kdy slavíme státní svátek: Den boje za svobodu a demokracii.
Běžná výuka začne zase 18.11.2015. Více

Třídní schůzky

Dne 18.11.2015 proběhnou ve škole třídní schůzky, tématem bude prospěch a chování žáků. Rodiče se sejdou v kmenových třídách a začátek je v 15.30 hodin. Více

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.