Archiv 2015/2016

Haloween

27. října 2015 je zkrácená výuka. První dvě vyučovací hodiny se učí podle rozvrhu a další dvě hodiny se koná sportovní turnaj. Konec vyučování v 11.30.

Ředitelské volno a státní svátek

Dne 16.11.2015 bylo ředitelkou školy žákům uděleno ředitelské volno.
Do školy žáci nejdou ani 17.11.2015. kdy slavíme státní svátek: Den boje za svobodu a demokracii.
Běžná výuka začne zase 18.11.2015. Více

Třídní schůzky

Dne 18.11.2015 proběhnou ve škole třídní schůzky, tématem bude prospěch a chování žáků. Rodiče se sejdou v kmenových třídách a začátek je v 15.30 hodin. Více

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.