Archiv 2015/2016

Haloween

27. října 2015 je zkrácená výuka. První dvě vyučovací hodiny se učí podle rozvrhu a další dvě hodiny se koná sportovní turnaj. Konec vyučování v 11.30.

Ředitelské volno a státní svátek

Dne 16.11.2015 bylo ředitelkou školy žákům uděleno ředitelské volno.
Do školy žáci nejdou ani 17.11.2015. kdy slavíme státní svátek: Den boje za svobodu a demokracii.
Běžná výuka začne zase 18.11.2015. Více

Třídní schůzky

Dne 18.11.2015 proběhnou ve škole třídní schůzky, tématem bude prospěch a chování žáků. Rodiče se sejdou v kmenových třídách a začátek je v 15.30 hodin. Více

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.