Archiv 2015/2016

ČtDČJMOVTV
AJMČJHVInf

STRAŠIDELNÝ DEN

STRAŠIDELNÝ DEN Dne 27.10. se konal na naší škole "STRAŠIDELNÝ DEN".
Nejprve jsme si ho společně oslavili ve třídě...
....a potom si zahráli turnaj ve vybíjené a ve florbalu s třídou 6.A
Oba zápasy jsme vyhráli!

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Dne 18. 11. 2015 se v učebně 6.B uskuteční od 15:30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 1.čtvrtletí tohoto školního roku.
ŘEDITELSKÉ VOLNO

Dne 16.11. 2015 bude ředitelské volno. Žáci přijdou do školy až 18.11.2015 po státním svátku.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA4.12.navštívil naší školu ČERT A MIKULÁŠ. My jsme toho využili a v hodině Informatiky uspořádali soutěž "O nejkrásnějšího počítačového čerta"
Tohle je vítěz!

Třídní schůzka

Dne 6.1. se koná  od 15.30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 2. čtvrtletí tohoto školního roku.

VALENTÝNSKÝ DEN

Dne 11.2. se bude konat na naší škole VALENTÝNSKÝ DEN.
Barva pro tento den je růžová a červená........

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.