Archiv 2015/2016

ČtDČJMOVTV
AJMČJHVInf

STRAŠIDELNÝ DEN

STRAŠIDELNÝ DEN Dne 27.10. se konal na naší škole "STRAŠIDELNÝ DEN".
Nejprve jsme si ho společně oslavili ve třídě...
....a potom si zahráli turnaj ve vybíjené a ve florbalu s třídou 6.A
Oba zápasy jsme vyhráli!

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Dne 18. 11. 2015 se v učebně 6.B uskuteční od 15:30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 1.čtvrtletí tohoto školního roku.
ŘEDITELSKÉ VOLNO

Dne 16.11. 2015 bude ředitelské volno. Žáci přijdou do školy až 18.11.2015 po státním svátku.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA4.12.navštívil naší školu ČERT A MIKULÁŠ. My jsme toho využili a v hodině Informatiky uspořádali soutěž "O nejkrásnějšího počítačového čerta"
Tohle je vítěz!

Třídní schůzka

Dne 6.1. se koná  od 15.30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 2. čtvrtletí tohoto školního roku.

VALENTÝNSKÝ DEN

Dne 11.2. se bude konat na naší škole VALENTÝNSKÝ DEN.
Barva pro tento den je růžová a červená........

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.