Archiv 2015/2016

ČtDČJMOVTV
AJMČJHVInf

STRAŠIDELNÝ DEN

STRAŠIDELNÝ DEN Dne 27.10. se konal na naší škole "STRAŠIDELNÝ DEN".
Nejprve jsme si ho společně oslavili ve třídě...
....a potom si zahráli turnaj ve vybíjené a ve florbalu s třídou 6.A
Oba zápasy jsme vyhráli!

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Dne 18. 11. 2015 se v učebně 6.B uskuteční od 15:30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 1.čtvrtletí tohoto školního roku.
ŘEDITELSKÉ VOLNO

Dne 16.11. 2015 bude ředitelské volno. Žáci přijdou do školy až 18.11.2015 po státním svátku.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA4.12.navštívil naší školu ČERT A MIKULÁŠ. My jsme toho využili a v hodině Informatiky uspořádali soutěž "O nejkrásnějšího počítačového čerta"
Tohle je vítěz!

Třídní schůzka

Dne 6.1. se koná  od 15.30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 2. čtvrtletí tohoto školního roku.

VALENTÝNSKÝ DEN

Dne 11.2. se bude konat na naší škole VALENTÝNSKÝ DEN.
Barva pro tento den je růžová a červená........

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.