Archiv 2015/2016

ČtDČJMOVTV
AJMČJHVInf

STRAŠIDELNÝ DEN

STRAŠIDELNÝ DEN Dne 27.10. se konal na naší škole "STRAŠIDELNÝ DEN".
Nejprve jsme si ho společně oslavili ve třídě...
....a potom si zahráli turnaj ve vybíjené a ve florbalu s třídou 6.A
Oba zápasy jsme vyhráli!

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Dne 18. 11. 2015 se v učebně 6.B uskuteční od 15:30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 1.čtvrtletí tohoto školního roku.
ŘEDITELSKÉ VOLNO

Dne 16.11. 2015 bude ředitelské volno. Žáci přijdou do školy až 18.11.2015 po státním svátku.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA4.12.navštívil naší školu ČERT A MIKULÁŠ. My jsme toho využili a v hodině Informatiky uspořádali soutěž "O nejkrásnějšího počítačového čerta"
Tohle je vítěz!

Třídní schůzka

Dne 6.1. se koná  od 15.30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 2. čtvrtletí tohoto školního roku.

VALENTÝNSKÝ DEN

Dne 11.2. se bude konat na naší škole VALENTÝNSKÝ DEN.
Barva pro tento den je růžová a červená........

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy