Archiv 2015/2016

ČtDČJMOVTV
AJMČJHVInf

STRAŠIDELNÝ DEN

STRAŠIDELNÝ DEN Dne 27.10. se konal na naší škole "STRAŠIDELNÝ DEN".
Nejprve jsme si ho společně oslavili ve třídě...
....a potom si zahráli turnaj ve vybíjené a ve florbalu s třídou 6.A
Oba zápasy jsme vyhráli!

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Dne 18. 11. 2015 se v učebně 6.B uskuteční od 15:30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 1.čtvrtletí tohoto školního roku.
ŘEDITELSKÉ VOLNO

Dne 16.11. 2015 bude ředitelské volno. Žáci přijdou do školy až 18.11.2015 po státním svátku.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA4.12.navštívil naší školu ČERT A MIKULÁŠ. My jsme toho využili a v hodině Informatiky uspořádali soutěž "O nejkrásnějšího počítačového čerta"
Tohle je vítěz!

Třídní schůzka

Dne 6.1. se koná  od 15.30h třídní schůzka, na které budou rodičům poskytnuty informace o prospěchu a chování žáků během 2. čtvrtletí tohoto školního roku.

VALENTÝNSKÝ DEN

Dne 11.2. se bude konat na naší škole VALENTÝNSKÝ DEN.
Barva pro tento den je růžová a červená........

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VZDĚLÁVÁNÍ V TELCE

Klikni na tento nadpis a dostaneš se k odkazům, které ti mohou pomoci při tvém sebevzdělávání. Postupně budou odkazy přibývat. Přeji hezkou zábavu.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

Informace o možnostech domácí výuky jak pro žáky I. stupně tak pro ty, co se připravují na přijímací řízení, najdete v sekci Nástěnka. Sledujte tuto sekci pravidelně. Informace a další odkazy budou následovat.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.