Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Putování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po Asii

Plavání

Čert a Mikuláš

Dovádění na sněhu

Divadlo

Třídní pravidla

1. Chodíme včas do školy.
2. Neběháme po třídě a ani na chodbě.
3. Hlásíme se a nevykřikujeme.
4. Dbáme na pořádek ve třídě i vě svém okolí.
5. Používáme "kouzelná" slovíčka.
6. Navzájem si pomáháme a nelžeme.
7. Nenadáváme a neubližujeme si.
8. Chováme se k sobě kamarádsky.

Výtvarná výchova venku

Třídní výlet ZOO Ústí n.Labem 16.6. 2017

Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili.

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.