Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Putování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po Asii

Plavání

Čert a Mikuláš

Dovádění na sněhu

Divadlo

Třídní pravidla

1. Chodíme včas do školy.
2. Neběháme po třídě a ani na chodbě.
3. Hlásíme se a nevykřikujeme.
4. Dbáme na pořádek ve třídě i vě svém okolí.
5. Používáme "kouzelná" slovíčka.
6. Navzájem si pomáháme a nelžeme.
7. Nenadáváme a neubližujeme si.
8. Chováme se k sobě kamarádsky.

Výtvarná výchova venku

Třídní výlet ZOO Ústí n.Labem 16.6. 2017

Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili.

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodiče nových žáků 1.tříd se sejdou na informativní schůzce 24.6.2020 od 15:00 v prostorách školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

Informace se zobrazí po kliknutí na nadpis.

DŮLEŽITÉ - VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Důležité informace o vydávání vysvědčení najdete v sekci NOVINKY.

HRAJEME SI S UČENÍM

I s učením si můžete jen hrát aneb zajímavosti pro žáky od 1. do 5. tříd. Klikněte na nadpis a najdete tak odkazy, které vás přenesou k zábavě.

VELKÝ ÚSPĚCH! GRATULUJEME!

Třída 5.A obsadila nádherné 2.místo
v kategorii třídních kolektivů.
A o co šlo? O soutěž o nejkrásnější básničku v rámci týdne na podporu čtenářské gramotnosti. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.
V souvislosti s vysíláním ČT připravila Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy. Informaci, jak se k těmto testům přihlásit, zde také najdete.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.