Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Putování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po Asii

Plavání

Čert a Mikuláš

Dovádění na sněhu

Divadlo

Třídní pravidla

1. Chodíme včas do školy.
2. Neběháme po třídě a ani na chodbě.
3. Hlásíme se a nevykřikujeme.
4. Dbáme na pořádek ve třídě i vě svém okolí.
5. Používáme "kouzelná" slovíčka.
6. Navzájem si pomáháme a nelžeme.
7. Nenadáváme a neubližujeme si.
8. Chováme se k sobě kamarádsky.

Výtvarná výchova venku

Třídní výlet ZOO Ústí n.Labem 16.6. 2017

Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili.

INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd. Informace o sešitech a dalších pomůckách najdete v tabulce v sekci NÁSTĚNKA.

1.TŘÍDY

Důležité informace pro vašeho prvňáčka jsou na stránkách 1.A a 1.B.