Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Putování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po AsiiPutování po Asii

Plavání

Čert a Mikuláš

Dovádění na sněhu

Divadlo

Třídní pravidla

1. Chodíme včas do školy.
2. Neběháme po třídě a ani na chodbě.
3. Hlásíme se a nevykřikujeme.
4. Dbáme na pořádek ve třídě i vě svém okolí.
5. Používáme "kouzelná" slovíčka.
6. Navzájem si pomáháme a nelžeme.
7. Nenadáváme a neubližujeme si.
8. Chováme se k sobě kamarádsky.

Výtvarná výchova venku

Třídní výlet ZOO Ústí n.Labem 16.6. 2017

Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili. Velmi vydařený výlet. všichni jsme si to užili.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VZDĚLÁVÁNÍ V TELCE

Klikni na tento nadpis a dostaneš se k odkazům, které ti mohou pomoci při tvém sebevzdělávání. Postupně budou odkazy přibývat. Přeji hezkou zábavu.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

Informace o možnostech domácí výuky jak pro žáky I. stupně tak pro ty, co se připravují na přijímací řízení, najdete v sekci Nástěnka. Sledujte tuto sekci pravidelně. Informace a další odkazy budou následovat.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.