Archiv 2016/2017

ČtvrtekČjAjMTvČp
PátekMVlČtHvAj

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE13.10. 2016 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE s MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

Halloween25.10.2016 Mlčící

Čertí masky

Vánoční svícny I.

Vánoční svícny II.

VÁNOČNÍ AKADEMIE

VÁNOČNÍ AKADEMIEDívky naší třídy zatančily na píseň Hany Zagorové "Zima, zima" Smějící se

Vlastivěda - osobnosti I.

Vlastivěda - osobnosti I.ANEŽKA ČESKÁ

Vlastivěda - osobnosti II.

Vlastivěda - osobnosti II.MARIE TEREZIE

Městské divadlo Most

Městské divadlo Most4.1. 2017 jsme viděli kouzelnou pohádku "Princezna se zlatou hvězdou na čele"
Bylo to krásné představení!Usmívající seUsmívající seUsmívající se

Výzdoba chodby

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy