Archiv 2016/2017

ČtvrtekČjAjMTvČp
PátekMVlČtHvAj

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE13.10. 2016 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE s MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

Halloween25.10.2016 Mlčící

Čertí masky

Vánoční svícny I.

Vánoční svícny II.

VÁNOČNÍ AKADEMIE

VÁNOČNÍ AKADEMIEDívky naší třídy zatančily na píseň Hany Zagorové "Zima, zima" Smějící se

Vlastivěda - osobnosti I.

Vlastivěda - osobnosti I.ANEŽKA ČESKÁ

Vlastivěda - osobnosti II.

Vlastivěda - osobnosti II.MARIE TEREZIE

Městské divadlo Most

Městské divadlo Most4.1. 2017 jsme viděli kouzelnou pohádku "Princezna se zlatou hvězdou na čele"
Bylo to krásné představení!Usmívající seUsmívající seUsmívající se

Výzdoba chodby

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.