Archiv 2016/2017

ČtvrtekČjAjMTvČp
PátekMVlČtHvAj

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE13.10. 2016 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE s MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

Halloween25.10.2016 Mlčící

Čertí masky

Vánoční svícny I.

Vánoční svícny II.

VÁNOČNÍ AKADEMIE

VÁNOČNÍ AKADEMIEDívky naší třídy zatančily na píseň Hany Zagorové "Zima, zima" Smějící se

Vlastivěda - osobnosti I.

Vlastivěda - osobnosti I.ANEŽKA ČESKÁ

Vlastivěda - osobnosti II.

Vlastivěda - osobnosti II.MARIE TEREZIE

Městské divadlo Most

Městské divadlo Most4.1. 2017 jsme viděli kouzelnou pohádku "Princezna se zlatou hvězdou na čele"
Bylo to krásné představení!Usmívající seUsmívající seUsmívající se

Výzdoba chodby

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.