Archiv 2016/2017

ČtvrtekČjAjMTvČp
PátekMVlČtHvAj

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE

PROJEKT POLICIE ČR MOST A SASKÉ POLICIE13.10. 2016 JSME SI UŽILI ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE PLNÉ SOUTĚŽÍ A HER, KTERÉ PRO NÁS PŘIPRAVILA SASKÁ POLICIE s MOSTECKOU POLICIÍ ČR VE SPOLUPRÁCI S CHOMUTOVSKOU POLICIÍ.

Halloween25.10.2016 Mlčící

Čertí masky

Vánoční svícny I.

Vánoční svícny II.

VÁNOČNÍ AKADEMIE

VÁNOČNÍ AKADEMIEDívky naší třídy zatančily na píseň Hany Zagorové "Zima, zima" Smějící se

Vlastivěda - osobnosti I.

Vlastivěda - osobnosti I.ANEŽKA ČESKÁ

Vlastivěda - osobnosti II.

Vlastivěda - osobnosti II.MARIE TEREZIE

Městské divadlo Most

Městské divadlo Most4.1. 2017 jsme viděli kouzelnou pohádku "Princezna se zlatou hvězdou na čele"
Bylo to krásné představení!Usmívající seUsmívající seUsmívající se

Výzdoba chodby

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodiče nových žáků 1.tříd se sejdou na informativní schůzce 24.6.2020 od 15:00 v prostorách školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

Informace se zobrazí po kliknutí na nadpis.

DŮLEŽITÉ - VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Důležité informace o vydávání vysvědčení najdete v sekci NOVINKY.

HRAJEME SI S UČENÍM

I s učením si můžete jen hrát aneb zajímavosti pro žáky od 1. do 5. tříd. Klikněte na nadpis a najdete tak odkazy, které vás přenesou k zábavě.

VELKÝ ÚSPĚCH! GRATULUJEME!

Třída 5.A obsadila nádherné 2.místo
v kategorii třídních kolektivů.
A o co šlo? O soutěž o nejkrásnější básničku v rámci týdne na podporu čtenářské gramotnosti. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.
V souvislosti s vysíláním ČT připravila Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy. Informaci, jak se k těmto testům přihlásit, zde také najdete.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.