Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Pyžamový den

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče jsou každé pondělí od 12.30 do 13.15 hod. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a domluvte si schůzku. Děkuji tř. uč. Marie Mrázová

Třídní pravidla

1. Mluvíme slušně a pravdu. Nepoužíváme vulgarismy, jsme zdvořilí.
2. Dodržujeme školní řád.
3. Respektujeme ostatní, jsme tolerantní.
4. Chováme se k sobě slušně, pomáháme si. Držíme při sobě.
5. Nikomu neubližujeme, nejsme agresivní, nevyvoláváme konflikty.
6. Nevykřikujeme.
7. Dbáme na čistotu sebe a svého okolí.

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.