Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Pyžamový den

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče jsou každé pondělí od 12.30 do 13.15 hod. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a domluvte si schůzku. Děkuji tř. uč. Marie Mrázová

Třídní pravidla

1. Mluvíme slušně a pravdu. Nepoužíváme vulgarismy, jsme zdvořilí.
2. Dodržujeme školní řád.
3. Respektujeme ostatní, jsme tolerantní.
4. Chováme se k sobě slušně, pomáháme si. Držíme při sobě.
5. Nikomu neubližujeme, nejsme agresivní, nevyvoláváme konflikty.
6. Nevykřikujeme.
7. Dbáme na čistotu sebe a svého okolí.

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.