Archiv 2016/2017

Divadlo Karavana

Pyžamový den

Konzultační hodiny

Konzultační hodiny pro rodiče jsou každé pondělí od 12.30 do 13.15 hod. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a domluvte si schůzku. Děkuji tř. uč. Marie Mrázová

Třídní pravidla

1. Mluvíme slušně a pravdu. Nepoužíváme vulgarismy, jsme zdvořilí.
2. Dodržujeme školní řád.
3. Respektujeme ostatní, jsme tolerantní.
4. Chováme se k sobě slušně, pomáháme si. Držíme při sobě.
5. Nikomu neubližujeme, nejsme agresivní, nevyvoláváme konflikty.
6. Nevykřikujeme.
7. Dbáme na čistotu sebe a svého okolí.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.