Archiv 2016/2017

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny máme letos v roce 2016 na základních školách ve středu 26. října a ve čtvrtek 27. října. Na podzimní prázdniny navazuje státní svátek 28. října a víkend, takže školáci půjdou do školy opět až v pondělí 31. října po pěti dnech volna.

Rozdávání vysvědčení

Pololetní vysvědčení rozdáváme 31. ledna 2017 v průběhu 6. vyučovací hodiny. Děti dostanou výpisy z vysvědčení, které nemusejí do školy vracet. Dále budou na samostatných formulářích rozdávány dětem udělené pochvaly, případně kázeňské tresty.

Pololetní prázdniny

V pátek 3. února 2017 jsou pololetní prázdniny a žáci tento den nejdou do školy. V pondělí 6. února bude probíhat výuka podle platného rozvrhu.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny jsou v termínu 27.2. až 3.3.2017, jak máte vypsáno v rozpisu prázdnin. V pondělí 6.3. jdeme do školy jako obvykle a začínáme společnou hodinou matematiky.

Pravidla slušného chování

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy