Archiv 2016/2017

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny máme letos v roce 2016 na základních školách ve středu 26. října a ve čtvrtek 27. října. Na podzimní prázdniny navazuje státní svátek 28. října a víkend, takže školáci půjdou do školy opět až v pondělí 31. října po pěti dnech volna.

Rozdávání vysvědčení

Pololetní vysvědčení rozdáváme 31. ledna 2017 v průběhu 6. vyučovací hodiny. Děti dostanou výpisy z vysvědčení, které nemusejí do školy vracet. Dále budou na samostatných formulářích rozdávány dětem udělené pochvaly, případně kázeňské tresty.

Pololetní prázdniny

V pátek 3. února 2017 jsou pololetní prázdniny a žáci tento den nejdou do školy. V pondělí 6. února bude probíhat výuka podle platného rozvrhu.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny jsou v termínu 27.2. až 3.3.2017, jak máte vypsáno v rozpisu prázdnin. V pondělí 6.3. jdeme do školy jako obvykle a začínáme společnou hodinou matematiky.

Pravidla slušného chování

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.