Archiv 2016/2017

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny máme letos v roce 2016 na základních školách ve středu 26. října a ve čtvrtek 27. října. Na podzimní prázdniny navazuje státní svátek 28. října a víkend, takže školáci půjdou do školy opět až v pondělí 31. října po pěti dnech volna.

Rozdávání vysvědčení

Pololetní vysvědčení rozdáváme 31. ledna 2017 v průběhu 6. vyučovací hodiny. Děti dostanou výpisy z vysvědčení, které nemusejí do školy vracet. Dále budou na samostatných formulářích rozdávány dětem udělené pochvaly, případně kázeňské tresty.

Pololetní prázdniny

V pátek 3. února 2017 jsou pololetní prázdniny a žáci tento den nejdou do školy. V pondělí 6. února bude probíhat výuka podle platného rozvrhu.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny jsou v termínu 27.2. až 3.3.2017, jak máte vypsáno v rozpisu prázdnin. V pondělí 6.3. jdeme do školy jako obvykle a začínáme společnou hodinou matematiky.

Pravidla slušného chování

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.