Archiv 2016/2017

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny máme letos v roce 2016 na základních školách ve středu 26. října a ve čtvrtek 27. října. Na podzimní prázdniny navazuje státní svátek 28. října a víkend, takže školáci půjdou do školy opět až v pondělí 31. října po pěti dnech volna.

Rozdávání vysvědčení

Pololetní vysvědčení rozdáváme 31. ledna 2017 v průběhu 6. vyučovací hodiny. Děti dostanou výpisy z vysvědčení, které nemusejí do školy vracet. Dále budou na samostatných formulářích rozdávány dětem udělené pochvaly, případně kázeňské tresty.

Pololetní prázdniny

V pátek 3. února 2017 jsou pololetní prázdniny a žáci tento den nejdou do školy. V pondělí 6. února bude probíhat výuka podle platného rozvrhu.

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny jsou v termínu 27.2. až 3.3.2017, jak máte vypsáno v rozpisu prázdnin. V pondělí 6.3. jdeme do školy jako obvykle a začínáme společnou hodinou matematiky.

Pravidla slušného chování

NáSOBÍK

obrázek
Špatně napsaný nadpis? Kdepak. Pod tímto názvem se skrývá matematická soutěž v malé násobilce určená žákům I.stupně. Soutěže se zúčastnili i žáci naší školy. Další informace najdete v sekci Nástěnka, fotografie pak ve Fotogalerii.