Archiv 2016/2017

STŘEDANJ/RJMPVPPVPČJVV
ČTVRTEKFMDČJNJ/RJ HVTV
PÁTEKCHMZOVČJAJ

Doučování z fyziky a zeměpisu

V pondělí od 13.45 v 8. třídě. Vždy po předchozí domluvě s žákem a rodiči.

Doučování z českého jazyka

Každé úterý od 7.00 do 7.30 v třídě 7.A.
Paní učitelka má konzultační hodiny každou středu od  7.00 do 7.30.

Podzimní prázdniny

Od 26. října do 27. října 2016 jsou podzimní prázdniny a 28. října je státní svátek. Žáci přijdou do školy v pondělí 31. října 2016.

Ředitelské volno

Dne 16. a 18. listopadu 2016 je ředitelské volno.
Žáci přijdou do školy až v pondělí 21. listopadu.

Třídní schůzky

Ve středu 23. listopadu 2016 se od 15.30 uskuteční ve třídě 8.A třídní schůzka.
Rodiče budou seznámeni se známkami a chováním svých dětí za 1. čtvrtletí.
Všem rodičům doporučuji účast.

Vánoční dílny

Milí žáci a rodiče,
jste srdečně zváni na vánoční dílny, které proběhnou dne 20. prosince 2016. Přijďte si společně užít vánoční čas a vyrobit si ozdobu na stromeček nebo malý dáreček pro vaše blízké.

Vánoční akademie

Milí rodiče,
jste srdečně zváni na vánoční akademii, která se koná dne 21. prosince 2016. Uvidíte své ratolesti tančit, zpívat, hrát divadelní hru, uslyšíte krásné vánoční básně a koledy, které příjemně naladí na nadcházejíci svátky klidu a pohody.

Třídní schůzky

Ve středu 11. ledna 2017 se od 15.30 uskuteční ve třídě 8.A třídní schůzka.
Rodiče budou seznámeni se známkami a chováním svých dětí za 1.pololetí.
Všem rodičům doporučuji účast.

Pololetní prádzniny

Dne 3. února 2017 jsou pololetní prázdniny.
Opatrujte se a žádné lumpárny!Mrkající

Filipíny - za trpaslíky a obry

Dne 26. ledna 2017 pojedou žáci do Mostu na zeměpisnou vzdělávací akci
s názvem Filipíny - za trpaslíky a obry. Cena vstupného činí 60 Kč a doprava 20 Kč. Program bude určitě poutavý a žáci se dozvědí mnoho zajímavých informací.

Důležitá informace

Dne 13. ledna 2017 končí vyučování v 11.30

Jarní prázdniny

Od 27. února do 3. března 2017 jsou jarní prázdniny.
Žáci přijdou do školy v pondělí 6. března 2017.

Úspěch v recitační soutěži

Dne 22. února 2017 proběhlo školní kolo recitační soutěže, které se zúčastnili dva žáci naší třídy.
Skvělým úspěchem se může pochlubit Ladislav Kusyn, který získal
1. místo ve 4. kategorii.
Blahopřejeme!Usmívající se

Pravidla slušného chování

Vážení rodiče,
vaše děti svými podpisy odsouhlasily nová pravidla naší třídy. Abychom předešli veškerým nedorozuměním, máte tato pravidla zde k dispozici. Věřím, že bude naše třída i nadále pokojným a klidným prostředím pro vaše děti.

Konzultační hodiny pro rodiče má pan učitel Cibulka každý den od 9.30 do 9.50 po předchozí telefonické domluvě.

Kulturní akce

V následujících měsících (duben, květen) nás čekají tyto kulturní akce:
Mobilní planetárium - již proběhlo
Koncert - vybíráme 45 Kč
Charleyova teta (divadelní představení) - již proběhlo

Třídní schůzky

Ve středu 19. dubna 2017 se od 16.00 uskuteční ve třídě 8.A třídní schůzka (od 15.30 plenární schůzka v jídelně).
Rodiče budou seznámeni se známkami a chováním svých dětí za
3. čtvrtletí.

Velikonoční prázdniny

Dne 13. dubna 2017 jsou velikonoční prázdniny a ve dnech 14. a 17. dubna 2017 jsou státní svátky. Žáci přijdou do školy v úterý 18. dubna 2017. Opatrujte se a žádné lumpárny!
 Mrkající

Ředitelské volno

Dne 9. května 2017 je ředitelské volno.
Dávejte na sebe pozor!
Mrkající

Fotografování

Dne 6. června 2017 je fotografování tříd.
Cena třídní fotografie je 30 Kč.
Je možné vyfotit se ve skupinkách - nejméně 3 fotky, každá 20 Kč.
Peníze vybíráme předem!

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy