Archiv 2017/2018

ČTVRTEKČjAjMČt/PsHv
PÁTEKČjTvMAjČt

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Lucie Podlipná
po předchozí telefonické domluvě vždy v úterý od 12.45 do 13.20.

Po dobu nemoci paní Podlipné je zastupující třídní učitelkou paní Jana Heková. Její konzultační hodiny jsou po předchozí telefonické domluvě každý den po vyučování.

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.