Archiv 2017/2018

Rozvrh 2017/2018

1.      2.      3.           4.           5.            6.
Pondělí    VLČJMTVAJ
Úterý        MČJVVVVČT/PS
Středa     MČJHVINFAJ
ČtvrtekMVLČT/PSAJČP
PátekČJMTVČT

Mgr. Ivana Fejková
Mgr. V. Strolená
P.uč. P. Pětioká
Mgr. E. Rosekranz
P.uč. T. Korejsová
P.uč. Z. Švantnerová

Konzultační hodiny - úterý 12.30 - 13.30 hod....po předchozí telefonické domluvě

Naše pravidla

1.      Jsme na sebe hodní a milí
  2.      Šetříme si věci ve třídě a ve škole
  3.      Vzájemně si pomáháme
  4.      Zdravíme, požádáme a  poděkujeme
  5.      Dodržujeme hygienu
  6.      Dodržujeme školní řád
  7.      Jsme slušní  k sobě i k vyučujícím
  8.      Nevykřikujeme a nemluvíme při vyučování
  9.      O přestávkách neběháme po třídě ani po chodbách školy
  10.      Slušně si požádám o půjčení pomůcek nebo jiné věci

Vánoce 2017

Nový rozvrh od 3.4.2018

Jedničkáři na Aquáči :-)

23.4.2018 Den Země...mobilní trilopark......vlastní náměty ...vyučování do 12.25 hod.
  30.4. ... ředitelské volno
    8.5. ... ředitelské volno

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy