Archiv 2017/2018

ČTVRTEKFMČjInfVv
PÁTEKMAjČjFTv

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Lenka Holubová
po předchozí telefonické domluvě vždy ve středu od 14.15 do 14.45 hodin.

Ve středu 22. listopadu 2017 se od 15.30 uskuteční ve třídě 6.A třídní schůzka.
Rodiče budou seznámeni se známkami a chováním svých dětí za 1. čtvrtletí.
Všem rodičům doporučujeme účast.

Upozorňujeme na změnu rozvrhu!

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.