Archiv 2017/2018

ČTVRTEKČjAjZMTvVv
PÁTEKČjFMAjOv

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Ing.Olga Jánská
po předchozí telefonické domluvě každé pondělí od 7.00 do 7.45 hodin.

Třídní schůzky se konají ve středu 22.11.2017 od 15.30 hod.v učebně Př a Ch ve II.patře školy.
Rodiče budou seznámeni s chováním a prospěchem dětí za 1.čtvrtletí.

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěži

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěžiM.Gärtnerová vyhrála 2.místo v soutěži vyhlášené MŠMT na téma "Jak pomohly peníze EU naší škole". Cílem soutěže bylo napsat příběh na dané téma.
Martě ke 2.místu srdečně gratulujeme.

Vánoční besídka 22.12.2017

Přinesli jsme si cukroví, jednohubky, připili jsme si Rychlými špunty, Karel Gott nám zpívá koledy a my hrajeme Bingo...

Všem svým žákům přeji krásné prožití vánočních svátků, do roku 2018 hodně štěstí a aby se jim ve škole dařilo.
Děkuji za dárečky :o).

Třídní schůzky

Třídní schůzkyTřídní schůzky se konají ve středu 10.1.2018 od 15.30 hod. v učebně Př a Ch ve II.patře školy.

Hodina moderní chemie 9.2.2018

Hodina moderní chemie 9.2.2018Ačkoliv se v 7.třídě ještě chemie nevyučuje, zúčastnili jsme se zábavné chemické show, kterou nám předvedli studenti VŠCHT Praha. Ukázali nám, že chemie není žádný strašák, předvedli nám pár zajímavých pokusů a na závěr "uvařili" zmrzlinu.

Barevný týden 12.-16.2.2018

Barevný týden  12.-16.2.2018Pokud chcete, zapojte se do akce Barevný týden Úžasný.
Třídní schůzky se konají ve středu 18.4.2018 od 15.30 hod. v I.patře ve třídě 7.A.

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodiče nových žáků 1.tříd se sejdou na informativní schůzce 24.6.2020 od 15:00 v prostorách školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

Informace se zobrazí po kliknutí na nadpis.

DŮLEŽITÉ - VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Důležité informace o vydávání vysvědčení najdete v sekci NOVINKY.

HRAJEME SI S UČENÍM

I s učením si můžete jen hrát aneb zajímavosti pro žáky od 1. do 5. tříd. Klikněte na nadpis a najdete tak odkazy, které vás přenesou k zábavě.

VELKÝ ÚSPĚCH! GRATULUJEME!

Třída 5.A obsadila nádherné 2.místo
v kategorii třídních kolektivů.
A o co šlo? O soutěž o nejkrásnější básničku v rámci týdne na podporu čtenářské gramotnosti. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.
V souvislosti s vysíláním ČT připravila Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy. Informaci, jak se k těmto testům přihlásit, zde také najdete.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.