Archiv 2017/2018

ČTVRTEKČjAjZMTvVv
PÁTEKČjFMAjOv

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Ing.Olga Jánská
po předchozí telefonické domluvě každé pondělí od 7.00 do 7.45 hodin.

Třídní schůzky se konají ve středu 22.11.2017 od 15.30 hod.v učebně Př a Ch ve II.patře školy.
Rodiče budou seznámeni s chováním a prospěchem dětí za 1.čtvrtletí.

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěži

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěžiM.Gärtnerová vyhrála 2.místo v soutěži vyhlášené MŠMT na téma "Jak pomohly peníze EU naší škole". Cílem soutěže bylo napsat příběh na dané téma.
Martě ke 2.místu srdečně gratulujeme.

Vánoční besídka 22.12.2017

Přinesli jsme si cukroví, jednohubky, připili jsme si Rychlými špunty, Karel Gott nám zpívá koledy a my hrajeme Bingo...

Všem svým žákům přeji krásné prožití vánočních svátků, do roku 2018 hodně štěstí a aby se jim ve škole dařilo.
Děkuji za dárečky :o).

Třídní schůzky

Třídní schůzkyTřídní schůzky se konají ve středu 10.1.2018 od 15.30 hod. v učebně Př a Ch ve II.patře školy.

Hodina moderní chemie 9.2.2018

Hodina moderní chemie 9.2.2018Ačkoliv se v 7.třídě ještě chemie nevyučuje, zúčastnili jsme se zábavné chemické show, kterou nám předvedli studenti VŠCHT Praha. Ukázali nám, že chemie není žádný strašák, předvedli nám pár zajímavých pokusů a na závěr "uvařili" zmrzlinu.

Barevný týden 12.-16.2.2018

Barevný týden  12.-16.2.2018Pokud chcete, zapojte se do akce Barevný týden Úžasný.
Třídní schůzky se konají ve středu 18.4.2018 od 15.30 hod. v I.patře ve třídě 7.A.

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.