Archiv 2017/2018

ČTVRTEKČjAjZMTvVv
PÁTEKČjFMAjOv

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Ing.Olga Jánská
po předchozí telefonické domluvě každé pondělí od 7.00 do 7.45 hodin.

Třídní schůzky se konají ve středu 22.11.2017 od 15.30 hod.v učebně Př a Ch ve II.patře školy.
Rodiče budou seznámeni s chováním a prospěchem dětí za 1.čtvrtletí.

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěži

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěžiM.Gärtnerová vyhrála 2.místo v soutěži vyhlášené MŠMT na téma "Jak pomohly peníze EU naší škole". Cílem soutěže bylo napsat příběh na dané téma.
Martě ke 2.místu srdečně gratulujeme.

Vánoční besídka 22.12.2017

Přinesli jsme si cukroví, jednohubky, připili jsme si Rychlými špunty, Karel Gott nám zpívá koledy a my hrajeme Bingo...

Všem svým žákům přeji krásné prožití vánočních svátků, do roku 2018 hodně štěstí a aby se jim ve škole dařilo.
Děkuji za dárečky :o).

Třídní schůzky

Třídní schůzkyTřídní schůzky se konají ve středu 10.1.2018 od 15.30 hod. v učebně Př a Ch ve II.patře školy.

Hodina moderní chemie 9.2.2018

Hodina moderní chemie 9.2.2018Ačkoliv se v 7.třídě ještě chemie nevyučuje, zúčastnili jsme se zábavné chemické show, kterou nám předvedli studenti VŠCHT Praha. Ukázali nám, že chemie není žádný strašák, předvedli nám pár zajímavých pokusů a na závěr "uvařili" zmrzlinu.

Barevný týden 12.-16.2.2018

Barevný týden  12.-16.2.2018Pokud chcete, zapojte se do akce Barevný týden Úžasný.
Třídní schůzky se konají ve středu 18.4.2018 od 15.30 hod. v I.patře ve třídě 7.A.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VZDĚLÁVÁNÍ V TELCE

Klikni na tento nadpis a dostaneš se k odkazům, které ti mohou pomoci při tvém sebevzdělávání. Postupně budou odkazy přibývat. Přeji hezkou zábavu.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

Informace o možnostech domácí výuky jak pro žáky I. stupně tak pro ty, co se připravují na přijímací řízení, najdete v sekci Nástěnka. Sledujte tuto sekci pravidelně. Informace a další odkazy budou následovat.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.