Archiv 2017/2018

ČTVRTEKČjAjZMTvVv
PÁTEKČjFMAjOv

Konzultační hodiny pro rodiče má paní učitelka Ing.Olga Jánská
po předchozí telefonické domluvě každé pondělí od 7.00 do 7.45 hodin.

Třídní schůzky se konají ve středu 22.11.2017 od 15.30 hod.v učebně Př a Ch ve II.patře školy.
Rodiče budou seznámeni s chováním a prospěchem dětí za 1.čtvrtletí.

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěži

2.místo Marty Gärtnerové v celorepublikové soutěžiM.Gärtnerová vyhrála 2.místo v soutěži vyhlášené MŠMT na téma "Jak pomohly peníze EU naší škole". Cílem soutěže bylo napsat příběh na dané téma.
Martě ke 2.místu srdečně gratulujeme.

Vánoční besídka 22.12.2017

Přinesli jsme si cukroví, jednohubky, připili jsme si Rychlými špunty, Karel Gott nám zpívá koledy a my hrajeme Bingo...

Všem svým žákům přeji krásné prožití vánočních svátků, do roku 2018 hodně štěstí a aby se jim ve škole dařilo.
Děkuji za dárečky :o).

Třídní schůzky

Třídní schůzkyTřídní schůzky se konají ve středu 10.1.2018 od 15.30 hod. v učebně Př a Ch ve II.patře školy.

Hodina moderní chemie 9.2.2018

Hodina moderní chemie 9.2.2018Ačkoliv se v 7.třídě ještě chemie nevyučuje, zúčastnili jsme se zábavné chemické show, kterou nám předvedli studenti VŠCHT Praha. Ukázali nám, že chemie není žádný strašák, předvedli nám pár zajímavých pokusů a na závěr "uvařili" zmrzlinu.

Barevný týden 12.-16.2.2018

Barevný týden  12.-16.2.2018Pokud chcete, zapojte se do akce Barevný týden Úžasný.
Třídní schůzky se konají ve středu 18.4.2018 od 15.30 hod. v I.patře ve třídě 7.A.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Důležité informace týkající se
COVID-19.

PLACENÍ OBĚDŮ

Informace k placení obědů v letošním roce.

ZAJÍMAVÁ AKCE

Den deskových her pořádá Rotaract klub Most. Odkaz najdete na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/den-deskovych-her

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy