Archiv 2018/2019

ROZVRH

Litvínovský CHOROŠ

Nádherné 6.místo v konkurenci třiceti škol získalo družstvo ve složení Alan Yermolayev, Anna Humpolcová a Matěj Caba.

NAŠE AKCE

V rámci akce IT DÍLNY bylo sestaveno několik úžasných strojů. Také deváťáci zajímavou formou vstřebávali informaci o prevenci rakoviny.

Skládáme uhlovodíky

ZMĚNA ROZVRHU

Rozvrh platný od 2. 4. 2019

FOCENÍ TŘÍD

07.06. 2019
21.6. proběhne focení tříd. Společné foto 30Kč, skupinky 20Kč (a nelze méně než 3 fotografie).

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Důležité informace týkající se
COVID-19.

PLACENÍ OBĚDŮ

Informace k placení obědů v letošním roce.

ZAJÍMAVÁ AKCE

Den deskových her pořádá Rotaract klub Most. Odkaz najdete na https://www.muzeummost.cz/cz/vystavy-akce/den-deskovych-her

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy