Archiv 2018/2019

ROZVRH

Litvínovský CHOROŠ

Nádherné 6.místo v konkurenci třiceti škol získalo družstvo ve složení Alan Yermolayev, Anna Humpolcová a Matěj Caba.

NAŠE AKCE

V rámci akce IT DÍLNY bylo sestaveno několik úžasných strojů. Také deváťáci zajímavou formou vstřebávali informaci o prevenci rakoviny.

Skládáme uhlovodíky

ZMĚNA ROZVRHU

Rozvrh platný od 2. 4. 2019

FOCENÍ TŘÍD

07.06. 2019
21.6. proběhne focení tříd. Společné foto 30Kč, skupinky 20Kč (a nelze méně než 3 fotografie).

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.