Archiv 2018/2019

ČtvrtekČjZMAjTV VkzOv
PátekMChNj/RjFČj

Chemshow

Ve čtvrtek 18.10.2018 pojedeme na Chemshow do Mostu. Studenti VŠCHT představí žákům chemii zábavnou formou.
Vybíráme 20,-Kč na autobus.

Ukázka hasební techniky SDH Obrnice

V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.

Třídní schůzky

Třídní schůzkyDne 11.9.2018 se od 15.00 hod. koná plenární schůze SRPŠ a od 15.30 hod. třídní schůzky.Rodičům budou předány informace k elektronické ŽK a přístupové údaje do systému.

Chemshow 18.10.2018

Schůzka pro rodiče vycházejíích žáků

V úterý 23.10.2018 proběhne od 15.30 hod. schůzka pro rodiče vycházejících žáků. Rodiče budou seznámeni s nabídkou studijních oborů na středních školách a také s podmínkami možného prodloužení školní docházky o 9.třídu pro tyto žáky.

Projektový den 26.10.2018 - 100 let od vzniku Československa

Báječný den s chemií 15.11.2018

IT dílny 7.12.2018

Hodina chemie - výroba šumivých bomb a mýdel 14.12.2018

Turnaj ve florbalu 18.12.2018

Turnaj ve florbalu 18.12.2018Vánočního turnaje ve florbale se zúčastnila dvě družstva chlapců 8.A. V konkurenci celkově pěti týmů obsadili kluci čtvrté a krásné první místo.

Bowling 21.12.2018 Sportovka Most

Vánoční posezení 21.12.2018

Veselé vánoce a šťastný nový rok

Veselé vánoce a šťastný nový rokVšem svým žákům přeji hezké Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, krásné chvíle s rodinou a do nového roku 2019 mnoho studijních úspěchů.
Děkuji za dárečky nejen dětem z 8.A, ale i Lucce a Monice ze 7.A.

Chemické pokusy ve spolupráci se Scholou Humanitas Litvínov 6.2.2019

Projektový den Ovoce do škol 12.2.2019

Valentýnský ples 13.2.2019

EDUbus 2.4.2019

Krajská odysea - okresní kolo Biologie 3.5.2019

Zahradničíme :o) 6.5.2019

Výukový program "Co dýcháme?" - Ekologické centrum Most 7.6.2019

IT dílny 11.6.2019

V úterý 11.6.2019 jsme se zúčastnili IT dílen v prostorách střední školy ve Velebudicích. Pod vedením RNDr. Krejčího z UJEPu bylo naším úkolem sestavit autíčko ze stavebnicových dílů a naprogramovat jej tak, aby nám jezdilo. Všem se nám to podařilo :o).

Krajská odysea - okresní kolo Matematika 13.6.2019

Výlet Jumparéna Ústí nad Labem 24.6.2019

Sportovní dopoledne BOWLING Benedikt Most 26.6.2019

MY - 8.A

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodiče nových žáků 1.tříd se sejdou na informativní schůzce 24.6.2020 od 15:00 v prostorách školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

Informace se zobrazí po kliknutí na nadpis.

DŮLEŽITÉ - VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Důležité informace o vydávání vysvědčení najdete v sekci NOVINKY.

HRAJEME SI S UČENÍM

I s učením si můžete jen hrát aneb zajímavosti pro žáky od 1. do 5. tříd. Klikněte na nadpis a najdete tak odkazy, které vás přenesou k zábavě.

VELKÝ ÚSPĚCH! GRATULUJEME!

Třída 5.A obsadila nádherné 2.místo
v kategorii třídních kolektivů.
A o co šlo? O soutěž o nejkrásnější básničku v rámci týdne na podporu čtenářské gramotnosti. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.
V souvislosti s vysíláním ČT připravila Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy. Informaci, jak se k těmto testům přihlásit, zde také najdete.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.