Archiv 2018/2019

ČtvrtekČjZMAjTV VkzOv
PátekMChNj/RjFČj

Chemshow

Ve čtvrtek 18.10.2018 pojedeme na Chemshow do Mostu. Studenti VŠCHT představí žákům chemii zábavnou formou.
Vybíráme 20,-Kč na autobus.

Ukázka hasební techniky SDH Obrnice

V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.  V rámci výuky chemie jsme navštívili obrnickou hasičárnu.

Třídní schůzky

Třídní schůzkyDne 11.9.2018 se od 15.00 hod. koná plenární schůze SRPŠ a od 15.30 hod. třídní schůzky.Rodičům budou předány informace k elektronické ŽK a přístupové údaje do systému.

Chemshow 18.10.2018

Schůzka pro rodiče vycházejíích žáků

V úterý 23.10.2018 proběhne od 15.30 hod. schůzka pro rodiče vycházejících žáků. Rodiče budou seznámeni s nabídkou studijních oborů na středních školách a také s podmínkami možného prodloužení školní docházky o 9.třídu pro tyto žáky.

Projektový den 26.10.2018 - 100 let od vzniku Československa

Báječný den s chemií 15.11.2018

IT dílny 7.12.2018

Hodina chemie - výroba šumivých bomb a mýdel 14.12.2018

Turnaj ve florbalu 18.12.2018

Turnaj ve florbalu 18.12.2018Vánočního turnaje ve florbale se zúčastnila dvě družstva chlapců 8.A. V konkurenci celkově pěti týmů obsadili kluci čtvrté a krásné první místo.

Bowling 21.12.2018 Sportovka Most

Vánoční posezení 21.12.2018

Veselé vánoce a šťastný nový rok

Veselé vánoce a šťastný nový rokVšem svým žákům přeji hezké Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, krásné chvíle s rodinou a do nového roku 2019 mnoho studijních úspěchů.
Děkuji za dárečky nejen dětem z 8.A, ale i Lucce a Monice ze 7.A.

Chemické pokusy ve spolupráci se Scholou Humanitas Litvínov 6.2.2019

Projektový den Ovoce do škol 12.2.2019

Valentýnský ples 13.2.2019

EDUbus 2.4.2019

Krajská odysea - okresní kolo Biologie 3.5.2019

Zahradničíme :o) 6.5.2019

Výukový program "Co dýcháme?" - Ekologické centrum Most 7.6.2019

IT dílny 11.6.2019

V úterý 11.6.2019 jsme se zúčastnili IT dílen v prostorách střední školy ve Velebudicích. Pod vedením RNDr. Krejčího z UJEPu bylo naším úkolem sestavit autíčko ze stavebnicových dílů a naprogramovat jej tak, aby nám jezdilo. Všem se nám to podařilo :o).

Krajská odysea - okresní kolo Matematika 13.6.2019

Výlet Jumparéna Ústí nad Labem 24.6.2019

Sportovní dopoledne BOWLING Benedikt Most 26.6.2019

MY - 8.A

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy