Archiv 2018/2019

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT NOVĚ

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT NOVĚŠkolní žákovská rada, nově ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT, pracuje  od ledna 2019 podle trochu jiných pravidel. Parlamenťáci 3. - 9. ročníku, kteří vzešli z třídních voleb, se scházejí každou středu od 14.00 do 15.30 hod. Předávají si informace a nápady ze svých tříd, vymýšlejí školní akce a podílejí se na jejich pořádání. Debatují o tom, co by v naší škole mohlo fungovat lépe, co by sami chtěli zlepšit, jak se o to přičinit... Zároveň si také hrají, připravují své motto a znak, navzájem se poznávají, aby byli silnou, fungující a platnou skupinou naší školy. To vše pod koordinací Ivany Pracné a Mgr. Lenky Holubové.

Tak pracuje žákovský parlament

INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd. Informace o sešitech a dalších pomůckách najdete v tabulce v sekci NÁSTĚNKA.

1.TŘÍDY

Důležité informace pro vašeho prvňáčka jsou na stránkách 1.A a 1.B.