Archiv 2018/2019

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT NOVĚ

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT NOVĚŠkolní žákovská rada, nově ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT, pracuje  od ledna 2019 podle trochu jiných pravidel. Parlamenťáci 3. - 9. ročníku, kteří vzešli z třídních voleb, se scházejí každou středu od 14.00 do 15.30 hod. Předávají si informace a nápady ze svých tříd, vymýšlejí školní akce a podílejí se na jejich pořádání. Debatují o tom, co by v naší škole mohlo fungovat lépe, co by sami chtěli zlepšit, jak se o to přičinit... Zároveň si také hrají, připravují své motto a znak, navzájem se poznávají, aby byli silnou, fungující a platnou skupinou naší školy. To vše pod koordinací Ivany Pracné a Mgr. Lenky Holubové.

Tak pracuje žákovský parlament

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

BURZA ŠKOL ONLINE

Důležitá informace pro vycházející žáky. Prostřednictvím Burzy Škol Online můžete získat informace o škole, o niž máte zájem. Bližší informace získáte po kliknutí na nadpis této zprávy.

DŮLEŽITÉ - VÝUKA V LEDNU 2021

Výuka jednotlivých ročníků je i nadále v režimu nouzového stavu a řídí se rozvrhy online výuky. Nepřítomnost žáka v online hodině je NUTNÉ omlouvat stejně, jako nepřítomnost v běžné hodině. Nepřítomnost omlouvá pouze zákonný zástupce, nikoliv žák sám.

BEZPEČNĚ NA CESTU DO ŠKOLY

Internetový průvodce, který vám poradí ohledně vybavení dětí pro cestu v šeru a tmě.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy