Archiv 2019/2020

Další informace k VV

Při práci budete potřebovat i několik kusů hadrů na čištění štětců a lavic a také pracovní oděv - nejlépe starou zástěru nebo košili. Všechny pomůcky si čitelně podepište, uložte do krabice nebo kufříku a přineste do školy.

V hodinách výtvarné výchovy budete pracovat s různými druhy odpadového materiálu: různé druhy papíru, papírová plata od vajíček, papírové ruličky, hadříky a vzorované látky (různý materiál), bílé a černé plátno (na batiku), knoflíky, provázky, kelímky, krabičky, korek, vlna, polystyrenová drť a podobně. Sbírejte prosím tento materiál během školního roku a průběžně noste do školy.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Žádám rodiče, kteří se nedostavili na třídní schůzky dne
11. 9. 2019, aby si se mnou sjednali individuální schůzku.
Jde o velmi nutnou první schůzku. Ke komunikaci se školou budete využívat elektronickou žákovskou knížku a je nutné si účet nastavit.
Telefonické spojení na školu najdete na webu školy www.zsobrnice.cz v sekci Kontakty.

Děkuji.

Petra Pětioká, třídní učitelka 6. A

SKLÍZELO SE, SKLÍZELO

PŘERUŠENÍ VÝUKY

11.03. 2020

V sekci "Výuka od 11.3.2020", II. stupeň budou postupně pod jednotlivými předměty uváděny úkoly a další informace k výuce. Sledujte tuto sekci pravidelně.

POSTUP PŘI ODEVZDÁVÁNÍ UČEBNIC A VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

19.06. 2020

Dobrý den, je tu konec školního roku. Ten letošní je prazvláštní, ale je nutno se s tím vypořádat.
Takže jak se budou odevzdávat učebnice ve třídě 6.A?
V pondělí, 22.6., v časovém rozmezí od 9.15 do 11.30 budu vybírat učebnice. Knihy odevzdávají děti, případně rodiče, pokud je dítě nemocné. Jestliže se ze závažných důvodů nemůže nikdo dostavit tento den, je možné učebnice odevzdat při předávání vysvědčení. Pokud nebudou knihy odevzdány, není možné vysvědčení vydat. Prosím abyste si zkontrolovali, zda je učebnice zbavená všech papírů a papírků, malůvek a dalších věcí, co k ní nepatří. Také zkontrolujte, zda je učebnice dítětem podepsána.(Knížky se tentokrát nedávají na jednu hromadu, ale zůstávají v karanténě pod jménem dítěte. Proto je jasné, že učebnice pro nový ročník obdrží děti až na začátku nového školního roku.)

A nyní o vydávání vysvědčení. Máme štěstí, že pan ministr pro tento den povolil výjimku a můžeme se na závěr roku sejít všichni najednou. Takže v pátek 26.6. v běžný čas vyučování, tedy v 7.50, začne závěrečný ceremoniál. :-) Těším se na vás. Pokud by byl problém, vyzvedne si vysvědčení zákonný zástupce v kanceláři školy a to po předchozí telefonické domluvě.

SEZNAM UČEBNIC:
Čítanka
Dějepis - Pravěk a starověk
            - Středověk a ranný novověk I.díl
Matematika I. díl
                  II. díl
Fyzika
Zeměpis
Přírodopis
Občanská výchova

(Matematické tabulky si děti nechávají.)

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

INFORMACE O NÁVRATU ŽÁKŮ DO ŠKOLY

Informace o nástupu žáků do školy po kliknutí na nadpis.

ŠKOLNÍ ŘÁD PRO ROK 2020/2021

Žádáme rodiče i žáky, aby si dostatečně prostudovali školní řád pro letošní školní rok, obzvláště pak "Článek 10", v němž jsou stanoveny postupy při distanční výuce.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy