Login

Archiv nástěnka

Jarní prázdniny 2017

Ve dnech od 27.2. do 3.2.2017 připravilo komunitní centrum DUHOVKA prázdninový program zahrnující i níže uvedené výlety.  27. 2. 2017 Výlet do Mostu Výlet na turnaj v bowlingu. Příspěvek na ...
Více informací

Zápis do 1. třídy ZŠ 2017 /2018

Zápis do 1. třídy ZŠ  2017 /2018

Okresní kolo recitační soutěže 29.3.2017

                                             Středisko volného času, Most,         Albrechtická 414, příspěvková organizace                                e-mail: program@svc-most.cz, ...
Více informací

Drakiáda

Drakiáda Dne 12. října 2017 ve 14.00 hodin se pod vedením paní učitelky Podlipné a Bažové sešli žáci, kteří si chtěli užít pěkné odpoledne. Vzali s sebou nejen ...
Více informací

Máme vítězku!

Vážení rodiče a milé děti,
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo literární soutěž Jak peníze z EU pomohly školám. Se zajímavým příběhem o cestování časem během vyučování se na 2. místě umístila Marta Gärtnerová ze 7.B
Martě gratulujeme k velikému úspěchu a ostatním žákům z naší školy, kteří se zúčastnili soutěže, děkujeme! 


Konzultační hodiny

Litvínovský Choroš 2017

Litvínovský Choroš 2017 Naši nejlepší z nejlepších, tedy Josef Streiftau, Jakub Sivák a Kateřina Milerová, se od 13. do 14. prosince 2017 zúčastnili Choroše v Litvínově. Čekalo na ně 20 ...
Více informací

Marta převzala ocenění

Dne 15. prosince 2017  Marta Gärtnerová zavítala do Prahy. Navštívila naše hlavní město především proto, že si byla vyzvednout ocenění za 2. místo v literární soutěži, o níž jsme vás již informovali (viz článek níže). V Praze se jí líbilo a mimo diplomu si přivezla batoh. Určitě se bude hodit. Martě přejeme další a další úspěchy a to nejen v oblasti psaní!

Předání cen

Zdravý životní styl

Zdravý životní styl U nás se stále děje něco zajímavého.
9. ledna se jedné z učeben naší školy konala akce ...
Více informací

Nástrahy internetu

Nástrahy internetu Žáci z vyšších ročníků zažili zajímavé úterní odpoledne. Dne 30. ledna 2018 se zúčastnili ...
Více informací

Výlet na Větruši

Výlet na Větruši Dne 2. února 2018 jsme se spolu s žáky deváté a osmé třídy zúčastnili výletu. Nejprve jsme se ...
Více informací

Recitační soutěž

Recitační soutěž Dne 21. února 2018 se v ICVA v Obrnicích konalo školní kolo recitační soutěže. Pro ...
Více informací

Hosté z Německa

Hosté z Německa Dne 12.3. 2018 zažili žáci druhého stupně velmi příjemný den. Naši školu ...
Více informací

Píší o nás v novinách!

V souvislosti návštěvy naší školy německými žáky a podílení se na společném projektu se o nás píše v několika novinách. Podívejte se! Mrkající
Článek na www.e-mostecko.cz

 


Noviny

Prvnáčci

Memoriál M. Břacha

Družstvo našich chlapců se zúčastnilo okresního přeboru ve štafetových bězích - Memoriálu Milana Břacha, který se konal 14. čevna 2018 v Meziboří. Žáci běželi štafetu na 4x60m. I když jsme nepostoupili do finále, výsledný čas je příslibem pro roky příští.
Fotogalerie

Pomůcky pro 2.stupeň

Pomůcky pro 2.stupeň

Mikulášský turnaj v přehazované 5.12. 2018

Děvčata ze druhého stupně se zúčastnila turnaje tříd v přehazované. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety. 1. místo získalo družstvo 8.+9.třídy, které o něj však muselo s velkým úsilím zabojovat :-)... Děvčatům za účast, projevené nadšení a snahu děkujeme. 

Úspěch našich žáků v soutěži LITVÍNOVSKÝ CHOROŠ 2018

Úspěch našich žáků v soutěži LITVÍNOVSKÝ  CHOROŠ 2018

MASKOT BOVÝSEK MEZI NÁMI

MASKOT BOVÝSEK MEZI NÁMI6. března 2019 navštívil žáky prvních až třetích tříd maskot BOVÝSEK. Jeho návštěva byla spojena se školním projektem "Ovoce do škol". Děti se hravou formou seznámily se zásadami zdravého stravování.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

Konec školního roku je tu. Začínají prázdniny, všichni se s vámi loučíme a těšíme se, že se v září zase sejdeme. Bohužel, s vycházejícími žáky z deváté třídy a nižších ročníků, je to jinak. Byli tu s námi devět let a po prázdninách zamíří do lavic v jiných školách. Slavnostně jsme se s nimi rozloučili 25. června při setkání v ICVA.
Všem jim přejeme, aby úspěšně zdolali úskalí studia na vybraných školách a našli v životě uplatnění, které jim přinese nejen zabezpečení, ale i radost.
Pokud jste slavnost neviděli, prohlédněte si naši prezentaci v úvodu stránek.

SEZNAM ŽÁKŮ 1. TŘÍD

HALLOWEEN

HALLOWEEN

MODERNIZACE VYBAVENÍ UČEBEN

MODERNIZACE VYBAVENÍ UČEBEN

2. ročník matematické soutěže projektu MAP II ORP Most s názvem „NáSOBÍK“

2. ročník matematické soutěže projektu MAP II ORP Most s názvem  „NáSOBÍK“ Soutěž byla určená žákům 4. a 5. tříd. V průběhu listopadu - MĚSÍCE NÁSOBILKY - probíhala základní školní kola. Vítězové těchto kol pak postupovali do meziškolního kola, které proběhlo 28. listopadu ve Středisku volného času v Mostě. Žáci soutěžili v rychlosti a bystrosti v počítání úloh na čas.

Tím, kdo nakonec nejlépe zvládl ve školním kole malou násobilku a dělení a násobení do 100, byla děvčata z 5.A - Vanessa Gregorová a Marie Reichlová. Postoupila tak do zmiňovaného meziškolního kola. Přestože se děvčata neumístila mezi prvními, reprezentovala nás velmi dobře. Gratulujeme jim.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

ZÁPISOVÉ LÍSTKY

18.03. 2020

Vážení rodiče,
zápisové lístky jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři školy. Vzhledem ke karanténním opatřením je nutno dodržet následující pokyny.
Termín vyzvednutí: PONDĚLÍ 23. 3. 2020 od 9.00 do 12.00 hodin
                                STŘEDA   25. 3. 2020 od 9.00 do 12.00 hodin
Pro vyzvednutí zápisových lístků v odpoledních hodinách, ve stanovených dnech, nebo ve dnech dalších je nutno si termín předem dopoledne telefonicky domluvit. Kontakt je 476 118 012.

NAŘÍZENÍ MŠMT K ZÁPISŮM DO 1.TŘÍD

V obrazové příloze je oficiální vyjádření Ministerstva školství ČR k zápisům žáků do 1. tříd.
Informace o postupu ZŠ Obrnice budou zveřejněny v nejbližší době zde.

ZÁPIS INFORMACE PRO RODIČE

ZÁPIS INFORMACE PRO RODIČEVážení rodiče,
zápis vašeho budoucího prvňáčka se koná v nelehké době. A tak se tomuto stavu přizpůsobily i podmínky zápisu. Ve dnech 6.-8. 4.2020 proběhl kontaktní zápis, byť bez přítomnosti dětí.
Zápis však i nadále probíhá, a to do
                         30.4.2020.

Do tohoto termínu zašlete poštou vyplněnou "Žádost o přijetí k povinné školní docházce", "Dotazník k zápisu" a kopii rodného listu dítěte na adresu školy. Potřebné materiály jsou ke stažení v sekci Formuláře ke stažení, rodiče s trvalým bydlištěm v Obrnicích obdrželi dokumenty v obálce do poštovní schránky. Kontaktní údaje školy (adresa) najdete v sekci Kontakt.

NABÍDKA SPOLEČNOSTI ALBATROS

07.04. 2020
NABÍDKA SPOLEČNOSTI ALBATROS
V souvislosti s uzavřením škol nabízí společnost Albatros Media rodičům školáků možnost objednat knížky z jarních katalogů, které děti přinesly domů začátkem března, s dodáním přímo domů. A to při zachování zvýhodněných katalogových cen (ceny některých knížek jsou dokonce ještě nižší v rámci akce na podporu domácího vzdělávání) a bez poštovného. Pokud si Vaše děti vybraly v katalozích Klubu mladých čtenářů Albatros, Knižního klubu Fragment nebo Pohádkové školky knížky, využijte prosím k objednání tento odkaz:
Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné.
Kód je platný do 9. dubna 2020.
Věříme, že četba knížek bude pro děti příjemným zpestřením v náročné době karantény.
 

OBNOVENÍ VÝUKY

11.05. 2020
OBNOVENÍ VÝUKYObnovení výuky v omezeném režimu dle harmonogramu MŠMT. Osobní přítomnost žáků 9. ročníku za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy.

AKTUALITY

SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Rodiče nových žáků 1.tříd se sejdou na informativní schůzce 24.6.2020 od 15:00 v prostorách školy.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

Informace se zobrazí po kliknutí na nadpis.

DŮLEŽITÉ - VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Důležité informace o vydávání vysvědčení najdete v sekci NOVINKY.

HRAJEME SI S UČENÍM

I s učením si můžete jen hrát aneb zajímavosti pro žáky od 1. do 5. tříd. Klikněte na nadpis a najdete tak odkazy, které vás přenesou k zábavě.

VELKÝ ÚSPĚCH! GRATULUJEME!

Třída 5.A obsadila nádherné 2.místo
v kategorii třídních kolektivů.
A o co šlo? O soutěž o nejkrásnější básničku v rámci týdne na podporu čtenářské gramotnosti. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

obrázek
Informace o tom, co Česká televize připravila jako pomoc rodičům a jejich dětem při domácím vzdělávání. Najdete zde odkazy na vysílání, na některá videa i na nový vzdělávací web ČT EDU.
V souvislosti s vysíláním ČT připravila Česká školní inspekce opakovací a procvičovací testy. Informaci, jak se k těmto testům přihlásit, zde také najdete.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

POSTUP PŘI ZÁVADNÉM CHOVÁNÍ ŽÁKŮ

Informace o postupu školy při závadném chování žáků najdete v sekci NÁSTĚNKA.

Novinky

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.
E-mailová adresa učitele, kterého potřebujete kontaktovat, je ve formě:
prijmeni@zsobrnice.cz

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy