Asistent pedagoga

Voskové muzeum Praha

Obrázků: 1-4 z celkem: 12    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tajný výlet "Po stopách Vánoc"

Obrázků: 1-3 z celkem: 12    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Turnaj v bowlingu

Dramatický kroužek

Malá pevnost a muzeum Terezín

Obrázků: 1-3 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tunely Terezín

Muzeum automobilů Terezín

Výstava Egypt

Obrázků: 1-4 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Terakotová armáda Karlovy Vary

Obrázků: 1-4 z celkem: 14    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

S čerty nejsou žerty aneb nadílka ve škole

Čert a Mikuláš ve školce

Obrázků: 1-4 z celkem: 7    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Vojenské muzeum a Národní divadlo Praha

Obrázků: 1-4 z celkem: 16    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tajný výlet po stopách "OTCE VLASTI"

Chrám chmele a piva, Muzeum chmele Žatec

Obrázků: 1-3 z celkem: 13    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.