Asistent pedagoga

Voskové muzeum Praha

Obrázků: 1-4 z celkem: 12    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tajný výlet "Po stopách Vánoc"

Obrázků: 1-3 z celkem: 12    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Turnaj v bowlingu

Dramatický kroužek

Malá pevnost a muzeum Terezín

Obrázků: 1-3 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tunely Terezín

Muzeum automobilů Terezín

Výstava Egypt

Obrázků: 1-4 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Terakotová armáda Karlovy Vary

Obrázků: 1-4 z celkem: 14    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

S čerty nejsou žerty aneb nadílka ve škole

Čert a Mikuláš ve školce

Obrázků: 1-4 z celkem: 7    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Vojenské muzeum a Národní divadlo Praha

Obrázků: 1-4 z celkem: 16    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tajný výlet po stopách "OTCE VLASTI"

Chrám chmele a piva, Muzeum chmele Žatec

Obrázků: 1-3 z celkem: 13    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.