Florbal

Zájmový kroužek Florbal pod vedením pana učitele Ivana Holubáře je určen pro žáky 2.stupně, kteří jsou sportovně a zejména "florbalově" nadaní.

Žáci se scházejí každou středu a pátek  od 7.00 do 7.40 v tělocvičně školy, kde si nejen prohloubí pravidla, naučí se hrát fair-play, ale především pochopí, co to znamená týmová hra.

INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd. Informace o sešitech a dalších pomůckách najdete v tabulce v sekci NÁSTĚNKA.

1.TŘÍDY

Důležité informace pro vašeho prvňáčka jsou na stránkách 1.A a 1.B.