Florbal

Zájmový kroužek Florbal pod vedením pana učitele Ivana Holubáře je určen pro žáky 2.stupně, kteří jsou sportovně a zejména "florbalově" nadaní.

Žáci se scházejí každou středu a pátek  od 7.00 do 7.40 v tělocvičně školy, kde si nejen prohloubí pravidla, naučí se hrát fair-play, ale především pochopí, co to znamená týmová hra.

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.