Florbal

Zájmový kroužek Florbal pod vedením pana učitele Ivana Holubáře je určen pro žáky 2.stupně, kteří jsou sportovně a zejména "florbalově" nadaní.

Žáci se scházejí každou středu a pátek  od 7.00 do 7.40 v tělocvičně školy, kde si nejen prohloubí pravidla, naučí se hrát fair-play, ale především pochopí, co to znamená týmová hra.

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.