Tvořivá dílnička

Zájmový kroužek Tvořivá dílnička pod vedením paní učitelky Šárky Grametbauerové je určen pro žáky 1. stupně, kteří rádi pracují
s různými materiály45

Žáci se scházejí každý čtvrtek od 12.30 do 13.30 ve 3. B, kde rozvíjí výtvarnou tvořivost, estetické cítění a pracovat s rozmanitými materiály.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.