Mladý divák

Zájmový kroužek Mladý divák pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Holubové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi chodí do divadla.

Žáci se scházejí každé pondělí  od 13:30 do 14:15 v knihovně školy, kde se domlouvají na následujícím představení, hodnotí představení, kterých se zúčastnili a dozvídají se nové informace týkající se dramatizace.

Jednou za měsíc navštíví Mladí diváci večerní představení Městského divadla v Mostě.

PŘEDSTAVENÍ ve školním roce 2017/2018:
31. října 2017 - Baron Prášil
22. listopadu 2017 - Odysseia (cesta)
19. prosince 2017 - Habaďúra
12. ledna 2018 - Tajný deník Adriana Molea
19. února 2018 - Sluha dvou pánů
18. dubna 2018 - Nebezpečné vztahy
6. června 2018 - Talentovaný pan Ripley

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

ZÁPIS DO 1.TŘÍD

obrázek
Ve dnech 2. a 3. dubna proběhl ve škole zápis dětí do prvních tříd. Po kliknutí na nadpis se podívejte na naši nástěnku.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Dne 16. 4. 2019 se od 15.00 hod koná v jídelně školy plenární zasedání SRPŠ a následně od 15.30 hod proběhnou třídní schůzky ve všech třídách.

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od úterý 2. 4. 2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.