Mladý divák

Zájmový kroužek Mladý divák pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Holubové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi chodí do divadla.

Žáci se scházejí každé pondělí  od 13:30 do 14:15 v knihovně školy, kde se domlouvají na následujícím představení, hodnotí představení, kterých se zúčastnili a dozvídají se nové informace týkající se dramatizace.

Jednou za měsíc navštíví Mladí diváci večerní představení Městského divadla v Mostě.

PŘEDSTAVENÍ ve školním roce 2017/2018:
31. října 2017 - Baron Prášil
22. listopadu 2017 - Odysseia (cesta)
19. prosince 2017 - Habaďúra
12. ledna 2018 - Tajný deník Adriana Molea
19. února 2018 - Sluha dvou pánů
18. dubna 2018 - Nebezpečné vztahy
6. června 2018 - Talentovaný pan Ripley

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.