Mladý divák

Zájmový kroužek Mladý divák pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Holubové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi chodí do divadla.

Žáci se scházejí každé pondělí  od 13:30 do 14:15 v knihovně školy, kde se domlouvají na následujícím představení, hodnotí představení, kterých se zúčastnili a dozvídají se nové informace týkající se dramatizace.

Jednou za měsíc navštíví Mladí diváci večerní představení Městského divadla v Mostě.

PŘEDSTAVENÍ ve školním roce 2017/2018:
31. října 2017 - Baron Prášil
22. listopadu 2017 - Odysseia (cesta)
19. prosince 2017 - Habaďúra
12. ledna 2018 - Tajný deník Adriana Molea
19. února 2018 - Sluha dvou pánů
18. dubna 2018 - Nebezpečné vztahy
6. června 2018 - Talentovaný pan Ripley

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.