Mladý divák

Zájmový kroužek Mladý divák pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Holubové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi chodí do divadla.

Žáci se scházejí každé pondělí  od 13:30 do 14:15 v knihovně školy, kde se domlouvají na následujícím představení, hodnotí představení, kterých se zúčastnili a dozvídají se nové informace týkající se dramatizace.

Jednou za měsíc navštíví Mladí diváci večerní představení Městského divadla v Mostě.

PŘEDSTAVENÍ ve školním roce 2017/2018:
31. října 2017 - Baron Prášil
22. listopadu 2017 - Odysseia (cesta)
19. prosince 2017 - Habaďúra
12. ledna 2018 - Tajný deník Adriana Molea
19. února 2018 - Sluha dvou pánů
18. dubna 2018 - Nebezpečné vztahy
6. června 2018 - Talentovaný pan Ripley

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.