Pohybové hry I. a II.

Zájmový kroužek Pohybové hry I. a Pohybové hry II. pod vedením Mgr. Lucie Podlipné a Radky Bažové je určen pro žáky 1. stupně, kteří rádi sportují.

Žáci se scházejí každou středu  od 12:45   do  13:15  ve školní tělocvičně, kde hrají především míčové hry (přehazovanou, zapamatovanou, volejbal, vybíjenou ...). Další náplní jsou sportovní aktivity související s nápady žáků.

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.