RUSKÝ JAZYK

11.03. 2020

Pokračujte v písance, trénujte psaní i čtení. Sledujte dále webovou stránku školy, postupně budu vkládat některé texty, které se nevejdou jako příloha k úkolu v ŽK. Sledujte proto i elektronickou ŽK sekce úkoly.

11.03. 2020

Pracujte s texty a křížovkou, kterou jste dostali v poslední hodině. Slovíčka naučit, k vyhledávání slov využijte internetový slovník na seznam.cz. Sledujte dále webovou stránku školy, postupně budu vkládat některé texty, které se nevejdou jako příloha k úkolu v ŽK. Sledujte proto i elektronickou ŽK sekce úkoly.

Rj - slovíčka 6. lekce, doplňování do sešitu na str. 87/ 3.1. a,b,v
PS - str. 42/1, 43/2,3
Dotazy, okopírované cvičení na adresu fejkova@zs.obrnice.cz...
opatrujte se a hezký den... F.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. tříd proběhne na naší škole ve dnech
6.4. - 8.4.2020
Zápis bude probíhat bez přítomnosti dětí.
Informace o tom, jak postupovat, najdete v sekci Nástěnka.

I FACEBOOK A YOUTUBE VZDĚLÁVÁ

Na facebooku a youtube najdete několik zajímavých odkazů, u kterých se můžete poučit i pobavit. Klikněte na nadpis a podívejte se do sekce "Bavíme se při učení"

VYPRACOVÁVÁNÍ ÚKOLŮ VE ŠKOLA ONLINE

Důležité pokyny pro práci s elektronickou žákovskou najdete v sekci Nástěnka.

SKVĚLÍ POMOCNÍCI PRO SAMOSTUDIUM

Rozklikni a najdi odkazy na internetové stránky, kde si můžeš procvičovat učivo I. i II. stupně. Deváťáci najdou i odkazy na přípravu k přijímačkám.

VZDĚLÁVÁNÍ V TELCE

Klikni na tento nadpis a dostaneš se k odkazům, které ti mohou pomoci při tvém sebevzdělávání. Postupně budou odkazy přibývat. Přeji hezkou zábavu.

VÝUKA VE VYSÍLÁNÍ ČESKÉ TELEVIZE

Informace o možnostech domácí výuky jak pro žáky I. stupně tak pro ty, co se připravují na přijímací řízení, najdete v sekci Nástěnka. Sledujte tuto sekci pravidelně. Informace a další odkazy budou následovat.

VYDÁVÁNÍ POTVRZENÍ O OŠETŘOVNÉM

Informace o vydávání potvrzení o ošetřovném najdete po kliknutí na tento odkaz v sekci Nástěnka.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, milí žáci, v případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.