Šikovné ruce

Zájmový kroužek Šikovné ruce pod vedením pana učitele Ing. Františka Cibulky je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi pracují s nářadím.

Žáci se scházejí každou středu od 14:00 do 15:00 ve školní dílně, kde mají možnost naučit se zacházet s nářadím. Žáci se mohou zdokonalovat v práci s pilkou na železo, pilkou na dřevo, pilníkem, rašplí, smirkovým papírem a jiným nářadím. Výrobky budou vystaveny ve škole nebo si je žáci mohou odnést domů a darovat svým blízkým.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.