Šikovné ruce

Zájmový kroužek Šikovné ruce pod vedením pana učitele Ing. Františka Cibulky je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi pracují s nářadím.

Žáci se scházejí každou středu od 14:00 do 15:00 ve školní dílně, kde mají možnost naučit se zacházet s nářadím. Žáci se mohou zdokonalovat v práci s pilkou na železo, pilkou na dřevo, pilníkem, rašplí, smirkovým papírem a jiným nářadím. Výrobky budou vystaveny ve škole nebo si je žáci mohou odnést domů a darovat svým blízkým.

NáSOBÍK

obrázek
Špatně napsaný nadpis? Kdepak. Pod tímto názvem se skrývá matematická soutěž v malé násobilce určená žákům I.stupně. Soutěže se zúčastnili i žáci naší školy. Další informace najdete v sekci Nástěnka, fotografie pak ve Fotogalerii.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.