Šikovné ruce

Zájmový kroužek Šikovné ruce pod vedením pana učitele Ing. Františka Cibulky je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi pracují s nářadím.

Žáci se scházejí každou středu od 14:00 do 15:00 ve školní dílně, kde mají možnost naučit se zacházet s nářadím. Žáci se mohou zdokonalovat v práci s pilkou na železo, pilkou na dřevo, pilníkem, rašplí, smirkovým papírem a jiným nářadím. Výrobky budou vystaveny ve škole nebo si je žáci mohou odnést domů a darovat svým blízkým.

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

UPOZORNĚNÍ - KONEC VÝUKY

Od 20. června 2019 je výuka na prvním i druhém stupni zkrácena. Vyučování bude končit po čtvrté vyučovací hodině, t.j. v 11.30 hodin.

DŮLEŽITÉ - SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ

obrázek
Dne 6. června 2019 se koná první třídní schůzka rodičů, jejichž děti nastupují v září do 1. třídy. Schůzka proběhne ve škole, ve třídě 5.A, v 15.30 hodin. Rodiče se dozví důležité informace.

JEŠTĚ JEDNA GRATULACE!

obrázek
Velká gratulace Žanetě Balážové, žákyni sedmé třídy, která si v prvomájovém běhu "O POHÁR PRIMÁTORA MOSTU" doběhla ve své kategorii pro krásné třetí místo.

GRATULUJEME!

16.4.2019 proběhl již 25.ročník sportovně vědomostní soutěže VLAŠTOVKIÁDA. Gratulujeme družstvu mladších žáků - Marku Berkymu, Ondřeji Cabovi a Petru Kučerovi - ke krásnému 5. místu. Bližší informace najdete v sekci nástěnka.

HRAVĚ O PREVENCI

obrázek
V rámci dlouhodobého programu "Hravě o prevenci" se žáci dovídali informace o životosprávě v dospívání.