Šikovné ruce

Zájmový kroužek Šikovné ruce pod vedením pana učitele Františka Cibulky je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi pracují s nářadím.

Žáci se scházejí každou středu od 13.45 do 14.15 ve školní dílně, kde mají možnost naučit se zacházet s nářadím. Žáci se mohou zdokonalovat v práci s pilkou na železo, pilkou na dřevo, pilníkem, rašplí, smirkovým papírem a jiným nářadím. Výrobky budou vystaveny ve škole nebo si je žáci mohou odnést domů a darovat svým blízkým.

V pátek 5.10.2018 bude ředitelské volno z důvodu školení celého pedagogického sboru.
Školní družina tento den nebude v provozu.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.