Šikovné ruce

Zájmový kroužek Šikovné ruce pod vedením pana učitele Ing. Františka Cibulky je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi pracují s nářadím.

Žáci se scházejí každou středu od 14:00 do 15:00 ve školní dílně, kde mají možnost naučit se zacházet s nářadím. Žáci se mohou zdokonalovat v práci s pilkou na železo, pilkou na dřevo, pilníkem, rašplí, smirkovým papírem a jiným nářadím. Výrobky budou vystaveny ve škole nebo si je žáci mohou odnést domů a darovat svým blízkým.

INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd. Informace o sešitech a dalších pomůckách najdete v tabulce v sekci NÁSTĚNKA.

1.TŘÍDY

Důležité informace pro vašeho prvňáčka jsou na stránkách 1.A a 1.B.