Šikovné ruce

Zájmový kroužek Šikovné ruce pod vedením pana učitele Ing. Františka Cibulky je určen pro žáky 1. i 2. stupně, kteří rádi pracují s nářadím.

Žáci se scházejí každou středu od 14:00 do 15:00 ve školní dílně, kde mají možnost naučit se zacházet s nářadím. Žáci se mohou zdokonalovat v práci s pilkou na železo, pilkou na dřevo, pilníkem, rašplí, smirkovým papírem a jiným nářadím. Výrobky budou vystaveny ve škole nebo si je žáci mohou odnést domů a darovat svým blízkým.

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.