Školní knihovna

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Školní knihovna je otevřena
 v pondělí, středu a čtvrtek od 7.30 do 7.45  hodin.

V knihovně je k půjčení více než 5 000 knih. Nabízíme pohádky, dobrodružnou literaturu, dívčí romány, naučnou literaturu z mnoha oblastí, encyklopedie a beletrii pro dospělé.

Pokud si s výběrem knihy nevíte rady, rádi vám s ním pomůžeme.

Z NAŠÍ KNIHOVNY

Z NAŠÍ KNIHOVNYBěž, chlapče, běž
Uri Orlev
Příběh mladého židovského chlapce, který jako poslední přeživší ze své rodiny se schovává v polských lesích a v různých rodinách na venkově. Zažívá strach, zradu, bolest, je zraněn, ale přežívá. Napínavý příběh pro chlapce i dívky, který vás vtáhne do období 2. světové války.

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.