Výtvarná tvorba II. st.

Zájmový kroužek Výtvarná tvorba pod vedením paní učitelky Mgr. Hany Matuštíkové a Bc. Veroniky Korejsové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi pracují s nevšedními výtvarnými technikami.

Žáci se scházejí každou středu od 14.00 do 15.00 ve výtvarné dílně. Další informace viz VÝTVARNÁ DÍLNA.

Sportovci

Figury jsou vytvořeny z odpadového materiálu - papír a igelit.

V úterý 18.12. od 15:30 do 17:30 hodin proběhnou na naší škole tradiční vánoční dílničky.
PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích viz sekce fotogalerie.
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.