Výtvarná tvorba II. st.

Zájmový kroužek Výtvarná tvorba pod vedením paní učitelky Mgr. Hany Matuštíkové a Bc. Veroniky Korejsové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi pracují s nevšedními výtvarnými technikami.

Žáci se scházejí každou středu od 14.00 do 15.00 ve výtvarné dílně. Další informace viz VÝTVARNÁ DÍLNA.

Sportovci

Figury jsou vytvořeny z odpadového materiálu - papír a igelit.

NáSOBÍK

obrázek
Špatně napsaný nadpis? Kdepak. Pod tímto názvem se skrývá matematická soutěž v malé násobilce určená žákům I.stupně. Soutěže se zúčastnili i žáci naší školy. Další informace najdete v sekci Nástěnka, fotografie pak ve Fotogalerii.