Výtvarná tvorba II. st.

Zájmový kroužek Výtvarná tvorba pod vedením paní učitelky Mgr. Hany Matuštíkové a Bc. Veroniky Korejsové je určen pro žáky 2. stupně, kteří rádi pracují s nevšedními výtvarnými technikami.

Žáci se scházejí každou středu od 14.00 do 15.00 ve výtvarné dílně. Další informace viz VÝTVARNÁ DÍLNA.

Sportovci

Figury jsou vytvořeny z odpadového materiálu - papír a igelit.

ZKRÁCENÍ VYUČOVÁNÍ

Dne 23.1.2020 odpadá žákům odpolední vyučování. Důvodem je konání pololetní pedagogické rady.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se na p.uč. Petru Pětiokou a domluvte si schůzku.