Výtvarný kroužek II

Výtvarný kroužek II. pod vedením paní učitelky Petry Soukupové je určen pro žáky 1. stupně,  kteří mají rádi výtvarnou výchovu a výtvarnou tvorbu.
Žáci se scházejí každý čtvretk od 13.00do 14.00 ve 4. A, kde se seznamují s různými výtvarnými technikami.

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.