VZDĚLÁVÁNÍ S TELKOU

VZDĚLÁVACÍ WEB ČESKÉ TELEVIZE

Česká televize spustila výukový web ČT edu, kde najdete tisíce videí pro chytrou zábavu i vědu.
Stačí rozkliknout odkaz a přesunete se do světa výukových videí, kde určitě každý najde něco, co ho zajímá nebo mu pomůže při samostudiu.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

OBĚDY OD 2. 11. 2020

Důležité informace k vydávání obědů po prázdninách.

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

JAK SE CHOVAT O PRÁZDNINÁCH

Na stránkách jednotlivých tříd najdete informační leták Ministerstva školství s pokyny, jak by se měly děti chovat o prázdninách.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy