Archiv 2019/2020

Další informace k VV

Při práci budete potřebovat i několik kusů hadrů na čištění štětců a lavic a také pracovní oděv - nejlépe starou zástěru nebo košili. Všechny pomůcky si čitelně podepište, uložte do krabice nebo kufříku a přineste do školy.

V hodinách výtvarné výchovy budete pracovat s různými druhy odpadového materiálu: různé druhy papíru, papírová plata od vajíček, papírové ruličky, hadříky a vzorované látky (různý materiál), bílé a černé plátno (na batiku), knoflíky, provázky, kelímky, krabičky, korek, vlna, polystyrenová drť a podobně. Sbírejte prosím tento materiál během školního roku a průběžně noste do školy.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

Žádám rodiče, kteří se nedostavili na třídní schůzky dne
11. 9. 2019, aby si se mnou sjednali individuální schůzku.
Jde o velmi nutnou první schůzku. Ke komunikaci se školou budete využívat elektronickou žákovskou knížku a je nutné si účet nastavit.
Telefonické spojení na školu najdete na webu školy www.zsobrnice.cz v sekci Kontakty.

Děkuji.

Petra Pětioká, třídní učitelka 6. A

SKLÍZELO SE, SKLÍZELO

PŘERUŠENÍ VÝUKY

11.03. 2020

V sekci "Výuka od 11.3.2020", II. stupeň budou postupně pod jednotlivými předměty uváděny úkoly a další informace k výuce. Sledujte tuto sekci pravidelně.

POSTUP PŘI ODEVZDÁVÁNÍ UČEBNIC A VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

19.06. 2020

Dobrý den, je tu konec školního roku. Ten letošní je prazvláštní, ale je nutno se s tím vypořádat.
Takže jak se budou odevzdávat učebnice ve třídě 6.A?
V pondělí, 22.6., v časovém rozmezí od 9.15 do 11.30 budu vybírat učebnice. Knihy odevzdávají děti, případně rodiče, pokud je dítě nemocné. Jestliže se ze závažných důvodů nemůže nikdo dostavit tento den, je možné učebnice odevzdat při předávání vysvědčení. Pokud nebudou knihy odevzdány, není možné vysvědčení vydat. Prosím abyste si zkontrolovali, zda je učebnice zbavená všech papírů a papírků, malůvek a dalších věcí, co k ní nepatří. Také zkontrolujte, zda je učebnice dítětem podepsána.(Knížky se tentokrát nedávají na jednu hromadu, ale zůstávají v karanténě pod jménem dítěte. Proto je jasné, že učebnice pro nový ročník obdrží děti až na začátku nového školního roku.)

A nyní o vydávání vysvědčení. Máme štěstí, že pan ministr pro tento den povolil výjimku a můžeme se na závěr roku sejít všichni najednou. Takže v pátek 26.6. v běžný čas vyučování, tedy v 7.50, začne závěrečný ceremoniál. :-) Těším se na vás. Pokud by byl problém, vyzvedne si vysvědčení zákonný zástupce v kanceláři školy a to po předchozí telefonické domluvě.

SEZNAM UČEBNIC:
Čítanka
Dějepis - Pravěk a starověk
            - Středověk a ranný novověk I.díl
Matematika I. díl
                  II. díl
Fyzika
Zeměpis
Přírodopis
Občanská výchova

(Matematické tabulky si děti nechávají.)