NOVINKY, DŮLEŽITÁ SDĚLENÍ

30. 11. 2020
nastupují k běžné docházce do školy další žáci
I. stupně a to 3., 4. a 5. třídy.
Zároveň s nimi na celotýdenní docházku do školy nastupují i závěrečné ročníky II. stupně, tedy
9. třídy.
---------------------
6., 7. a 8. třídy
budou plnit docházku střídavou neboli
kombinaci online výuky s docházkou do školy.
Rozpis toho, kdy a jakou budou mít třídy výuku,
najdete na stránkách dané třídy.

NÁSTUP 1. A 2. TŘÍD OD 18. 11. 2020

13.11. 2020
NÁSTUP DO ŠKOLY
Žáci 1. a 2. tříd od 18. 11. 2020 končí distanční výuku a jejich výuka bude opět probíhat přímo ve škole. Je nutné, aby děti měly s sebou minimálně dvě roušky, sáček na jejich odkládání. Výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu. Další informace vám poskytnou třídní učitelky jednotlivých tříd.

DRUŽINA
V provozu bude, při dodržení pravidel stanovených MŠMT,  i školní družina.

STRAVOVÁNÍ
Děti, které na oběd chodily, jsou při nástupu do školy automaticky přihlášeny.
Pokud nechcete, aby se dítě stravovalo ve škole je NUTNÉ dítě ze stravování odhlásit.
Odhlásit jej můžete následujícími způsoby:
1) Na e-mailové adrese jidelna@zsobrnice.cz
2) Telefonicky na kontaktním čísle jídelny 476118254

Platby obědů jsou pouze bezkontaktní, online.

Jak bezpečně na internet?

10.11. 2020
Jak bezpečně na internet?

ZDARMA online přednáška pro pedagogy a rodiče žáků základních škol

Zveme Vás dne   12. 11. 2020 v 16 hod   na online přednášku o bezpečném chování na internetu v rámci projektu INTERNET S ROZUMEM. Projekt je realizován pod záštitou MŠMT. Přednáška v rozsahu 45 minut je určena pro pedagogy a rodiče žáků základních škol. Přednášet bude Ing. Viktor Janouch, Ph.D. a případné dotazy lze psát během přednášky do chatu.

Ve čtvrtek v 16 hodin se stačí připojit na níže uvedený odkaz. Pokud nestihnete živý přenos, přednáška bude ke shlédnutí na uvedeném odkaze do neděle 15.11.2020.

Děkujeme, těšíme se na setkání s vámi,

Lucie Richterová
Projekt Internet s rozumem

INTERNET BEZPEČNĚ

23.10. 2020
V současné době, kdy jsou uzavřeny školy, kroužky i sportovní aktivity v uzavřených prostorech, vaše děti zcela jistě tráví více času v online prostoru. Bude tomu tak bohužel
i o nadcházejících prázdninách. Proto bychom vám chtěli, ve spolupráci s odborem kriminality Ministerstva vnitra, poskytnout několik rad, jak by se děti měly na internetu pohybovat bezpečně a jakým způsobem mohou rodiče své děti kontrolovat.

BEZPEČNÉ HRANÍ NA INTERNETU

POZOR NA SEXUÁLNÍ OHROŽENÍ NA INTERNETU

OBĚDY OD 2. 11. 2020

V případě, že budete chtít, aby vaše dítě mohlo jít na oběd,
je NUTNÉ se opět PŘIHLÁSIT.
V tuto chvíli jsou všichni ze stravování odhlášeni.
Přihlásit se můžete následujícími způsoby:

1) Na e-mailovou adresu jidelna@zsobrnice.cz

2) Telefonicky na kontaktní číslo jídelny 476118254

Musíte tak učinit NEJPOZDĚJI  do 2. 11. do 8.00

Informace k platbě obědů pro školní rok 2020 / 2021

Pro tento školní rok jsou platby obědů pouze bezhotovostní.

Placení stravného bankovním převodem:
Na bankovní účet:  181570837/0300
Variabilní symbol:
Částka zálohy: 550,- Kč
První splátka: 15. 8. 2020
Poslední splátka: 15. 5. 2021
V případě, že dítě má jiné příjmení, uveďte jeho jméno a příjmení do zpráv příjemci.

Přeplatky se vrací jednou ročně zpět na váš účet a to vždy během letních prázdnin.

Přihlášky ke stravování musí být vyplněny a odevzdány během září. Přihlášku ke stravování najdete ZDE (možno vytisknout) nebo ji děti dostanou na začátku školního roku.
Řád školní jídelny najdete ZDE.

V bloku AKTUALITY jsou zobrazeny odkazy k nejnovějším či důležitým informacím. Plný text informace se vám otevře po kliknutí na nadpisy jednotlivých odkazů.

INFORMACE O NÁVRATU ŽÁKŮ DO ŠKOLY

Informace o nástupu žáků do školy po kliknutí na nadpis.

ŠKOLNÍ ŘÁD PRO ROK 2020/2021

Žádáme rodiče i žáky, aby si dostatečně prostudovali školní řád pro letošní školní rok, obzvláště pak "Článek 10", v němž jsou stanoveny postupy při distanční výuce.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Pro vycházející žáky - informace k vyzvednutí brožur s přehledem středních škol najdete po kliknutí na nadpis. Zároveň zde najdete informaci o "Dni otevřených dveří".

BEZPEČÍ NA INTERNETU

Vážení rodiče, vaše děti se nyní mnohem více než kdy jindy pohybují na internetu. Dbejte na jejich bezpečnost i v online prostoru. Některá doporučení najdete po rozkliknutí nadpisu.

ONLINE VÝUKA

Na stránkách jednotlivých tříd najdete návod jak vytvořit gmail adresu pro online komunikaci v rámci výuky.

POMOCNÍCI PŘI STUDIU

Najděte si možnosti, jak si zpestřit samostudium. V odkazu najdete informace o ČT EDU a také návod, jak si stáhnout program DIDAKTA.

Informace o postupu školy při závadném chování žáků.

Vážení rodiče, milí žáci, informace k elektronické žákovské knížce v sekci NÁSTĚNKA - Elektronická ŽK.

Created by © 2015 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy