Asistent pedagoga

Voskové muzeum Praha

Obrázků: 1-4 z celkem: 12    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tajný výlet "Po stopách Vánoc"

Obrázků: 1-3 z celkem: 12    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Turnaj v bowlingu

Dramatický kroužek

Malá pevnost a muzeum Terezín

Obrázků: 1-3 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tunely Terezín

Muzeum automobilů Terezín

Výstava Egypt

Obrázků: 1-4 z celkem: 8    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Terakotová armáda Karlovy Vary

Obrázků: 1-4 z celkem: 14    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

S čerty nejsou žerty aneb nadílka ve škole

Čert a Mikuláš ve školce

Obrázků: 1-4 z celkem: 7    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Vojenské muzeum a Národní divadlo Praha

Obrázků: 1-4 z celkem: 16    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

Tajný výlet po stopách "OTCE VLASTI"

Chrám chmele a piva, Muzeum chmele Žatec

Obrázků: 1-3 z celkem: 13    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu

ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

obrázek
V lednu 2019 proběhly volby do Žákovského parlamentu. Informace o něm, jeho práci a fotografie po kliknutí na nadpis zprávy.

Maskot BOVÝSEK mezi námi

obrázek
6. března 2019 navštívil žáky prvních až třetích tříd maskot BOVÝSEK. Jeho návštěva byla spojena se školním projektem "Ovoce do škol". Děti se hravou formou seznámily se zásadami zdravého stravování. (Více po kliknutí na nadpis.)

Nabídka středních škol

Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.
Dne 28.2. proběhla v ICVA recitační soutěž.

ZÁPISOVÉ LÍSTKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Vážení rodiče vycházejících žáků, věnujte pozornost sekci nástěnka, kde se dozvíte informace o vyzvednutí zápisových lístků na střední školy. (Sekce se vám otevře po kliknutí na nadpis tohoto článku)

ZMĚNA ROZVRHU

Vážení rodiče,
od pondělí 4.3.2019 nastala změna v rozvrhu hodin. Věnujte svým dětem zvýšenou pozornost, než si na tuto změnu zvyknou, aby měly všechny pomůcky, učebnice a sešity do školy řádně připravené a na nic nezapomněly.
Děkujeme za spolupráci.