• image 409
stranka-zakladni-skola-obrnice-okres-most-prispevkova-organizace-2

Informace pro deváťáky

ČŠI - PODPORA ŽÁKŮ NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

Obrázek obsahuje fotografii mobilu, text a QR kódy.Aplikace InspIS SETmobile je ke stažení zdarma prostřednictvím App Store, Google play nebo Windows Store (podle toho, jakým operačním systémem je příslušný chytrý telefon nebo tablet vybaven). Stačí zadat název inspis a následně aplikaci stáhnout. Po otevření aplikace se uživatel zaregistruje a následně v nabídce testů (Domácí testování) uvidí všechny dostupné testy (s logem CERMAT). Vybraný test vyplní a zobrazí se mu vyhodnocení včetně úspěšnosti v jednotlivých otázkách.
Bližší informace o použití a přístupu k testům najdete také v dopise České školní inspekce ZDE.

Veletrh středního vzdělávání SOKRATES.

Plakát veletrhu vzdělávání

Tak snad se na druhý pokus opravdu uskuteční.

Den otevřených dveří v SOŠ Hamr

Den otevřených dveří, původně naplánovaný na 12. 11. 2020, bohužel nemůže letos proběhnout tak, jak jsme zvyklí. Proto škola připravila jeho on-line formu. Na webových stránkách, na Facebooku a na Instagramu budou uvedeny odkazy na jednotlivé obory. Po kliknutí na zájmový obor bude uchazeč spojen přes internet do školy. Ve škole bude fungovat v určeném čase tým, který sdělí potřebné informace.

Prezentaci SOŠ Hamr najdete i v následujících odkazech.

Prezentace jednotlivých oborů formou spotů, odkaz „Pro uchazeče – prezentace oborů“

Na školním Facebooku

Na Instagramu

BROŽURY S PŘEHLEDEM STŘEDNÍCH ŠKOL

Již jsou k dispozici brožury s informacemi o středních školách.
Od pondělí 9. 11. 2020 do pátku 13. 11. 2020 si je vyzvedněte v šatně školy v čase od 9:00 do 12:00 hodin. Vyzvedávat si jej mohou jen žáci, není nutná přítomnost zákonného zástupce. Informace se týká všech vycházejících žáků, nejen devátých tříd.

Základní škola Obrnice, okres Most,
Mírová 167