Drakiáda

DrakiádaDne 12. října 2017 ve 14.00 hodin se pod vedením paní učitelky Podlipné a Bažové sešli žáci, kteří si chtěli užít pěkné odpoledne. Vzali s sebou nejen draky, které později pouštěli do oblak, ale i rodiče, kteří těm méně zdatným pomáhli. Pro žáky prvního stupně to byl velmi příjemný den. Příští drakiáda bude zase za rok! Přijďte, bude legrace!

NABÍDKA VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA NA POZICI UČITELE 2.STUPNĚ ZŠ

Bližší informace o nabídce pracovního místa najdete v sekci "Nástěnka".

DŮLEŽITÉ - INFORMACE PRO 6.-9.TŘÍDY

Informace o potřebách pro hodiny výtvarné výchovy v 6.-9. ročníku ve školním roce 2019/2020 najdete na stránkách jednotlivých tříd.

ROZLOUČENÍ S VYCHÁZEJÍCÍMI ŽÁKY

25. června se slavnostně rozloučili vycházející žáci s naší školou. Článek v sekci nástěnka.

DŮLEŽITÉ - CO DO 1.TŘÍDY

Sledujte sekci Nástěnka, kde v nejbližších dnech najdete informace o všem, co je pro vašeho prvňáčka důležité.