Drakiáda

DrakiádaDne 12. října 2017 ve 14.00 hodin se pod vedením paní učitelky Podlipné a Bažové sešli žáci, kteří si chtěli užít pěkné odpoledne. Vzali s sebou nejen draky, které později pouštěli do oblak, ale i rodiče, kteří těm méně zdatným pomáhli. Pro žáky prvního stupně to byl velmi příjemný den. Příští drakiáda bude zase za rok! Přijďte, bude legrace!

PROJEKTOVÝ DEN
V pátek 26.10. se na naší škole uskutečnil další netradiční den. Žáci nezasedli do lavic jako obvykle. Školním projektem jsme si připomněli 100.výročí vzniku ČSR. Vnímáme to jako obrovskou příležitost posílit výchovu v občanství,osobní statečnosti a společenské aktivitě.
Výsledky práce žáků můžete sledovat na měnících se fotografiích .
Věnujte pozornost sekci "Výchovný poradce".
Seznamte se s nabídkou středních škol pro vycházející žáky.